Вы сейчас просматриваете Допомога Військового Юриста щодо перерахунку пенсії Військовослужбовцям

Допомога Військового Юриста щодо перерахунку пенсії Військовослужбовцям

Взаємовідносини у військовій сфері регулюються військовим законодавством. Обумовлено це особливим правовим становищем, яким наділені військовослужбовці та військовозобов’язані. Постійне реформування, зміни нормативної бази, ускладнює розуміння своїх прав українськими військовослужбовцями.

Увага, юридичні послуги надаються виключно щодо перерахунку пенсії військовослужбовцям за рішенням суду. В комплекс юридичних послуг входить підготовка позовної заяви, подача до суду, супроводження в суді, отримання рішення, направлення рішення в пенсійний фонд.

Увага, наданням інших юридичних послуг, окрім перерахунку пенсії ми не займаємося. Наступний матеріал містить виключно інформативний характер. 

Консультація військового юриста знадобиться в наступних питаннях:

  • призов (термінова служба);
  • звільнення (контрактна форма);
  • трудові відносини (допоміжний персонал);
  • приватизація житла;
  • соцзабезпечення військових;
  • пенсійні права і пільги.

Військові наділені правом на пільговий порядок вирішення проблем з житлом. Але надання квартир проводиться виключно згідно з чергою а також у разі необхідності. Звернувшись до фахівця, ви будете знати, чи розраховувати на державне житло чи ні. Військовий юрист також підкаже вам, які пільги вам держава повинна виплачувати, особливо, якщо вислуга років значна.

Військові спори, судові процеси досить специфічні. Для вдалого результату справи краще залучати адвокатів, які спеціалізуються безпосередньо на захисті прав військових. Якщо ж немає фінансової можливості найняти постійного представника, можна звернутися за консультацією, запитати, оперативно отримати відповідь юриста.

Консультація надається на платній основі. При наявності необхідності, після початкової консультації, ви можете звернутися в індивідуальному порядку до військового юриста, щоб вирішити проблему. Укласти з ним договір та отримати юридичні послуги.

Добавить комментарий