Як діють Колектори?
Не секрет, що внаслідок поганої економічної ситуації в Україні, багато людей стали заручниками кредитних зобов’язань, причому неприємно, коли ви брали кредит на суму в 5 тисяч гривень, а винні вже 50 тисяч. З одного боку, всі розуміють, що умови кредитного договору є несправедливими до позичальника, а з іншого боку ніякі доводи банками в цій частині не приймаються, і вам постійно продовжують надходити телефонні дзвінки з погрозами та вимогою повернути кредит. Особливо грубим і безцеремонним ставленням до клієнтів відрізняються колекторські організації. Якщо ви постійно отримуєте дзвінки і листи з погрозами, ми радимо заручитися юридичною підтримкою.
Ми вже тривалий час надаємо послуги антиколектора, знаємо, як правовими методами захистити кредитного позичальника від неправомірних дій колекторських організацій. Працюємо виключно по кредитах від 100 000 грн.
Колектори відрізняються умінням створити психологічний тиск, при якому позичальник готовий повернути суму боргу, включаючи величезні відсотки і пеню, в нарахуванні яких розбереться тільки експерт. Причому від постійних дзвінків і листів страждає не тільки сам позичальник по кредиту, але і часто його знайомі, а особливо родичі. Колектори дзвінками спеціально тероризують родичів і знайомих боржника, оскільки часто кредити погашаються не боржниками, а його родичами. Розрахунок йде на старших людей у яких психологія така, що будь-які кредити потрібно повертати. Цим користуються колектори, здійснюючи психологічний тиск на родичів боржника, які не розбираючись з чого складається борг, йдуть і повністю його погашають за боржника.

Поради Антиколектора.
Поради антиколектора: перш ніж платити, потрібно вимагати розрахунок заборгованості суми боргу, і з розрахунком звернутися за консультацією в антиколекторське агентство. У розрахунку буде скоріше всього лише половина суми нарахована без порушень, інша половина буде нарахована з пропущеними строками, або у невідповідності до умов договору і принципів справедливості. Антиколектор підготує законодавчо обґрунтований лист, що частина відсотків або пені незаконно нараховано, і в силу Закону України «Про захист прав споживачів», така сума не може бути витребувана з боржника. Якщо після отримання листа дзвінки з погрозами не припиняться, то потерпіла особа має право на компенсацію за завдану моральну шкоду.
Основне завдання колекторських організацій полягає у створенні психологічного тиску на позичальника і його оточення, щоб хтось не витримав, і заплатив за кредит, щоб від нього відчепилися.
В арсеналі колектори мають наступні методи тиску:
- постійні дзвінки боржнику, пізно вночі;
- постійні дзвінки родичам з вимогою повернути борг;
- постійні дзвінки знайомим боржника, телефони яких вдалося з’ясувати;
- дзвінки на роботу позичальнику, на місце роботи родичів і знайомих, з метою зіпсувати ділову репутацію;
- відправлення на адресу боржника, родичів і знайомих, листів з погрозами і вимогою погасити борг;
- відправка на роботу боржника погрозливих листів;
- відправка на домашню адресу і роботу підроблених рішень судів, не існуючих в природі;
- розміщення біля квартири або під’їзду інформаційних листів, які псують ділову репутацію особи.
Через місяці психологічного тиску, ви мимоволі починаєте думати, що зробити, щоб припинити цей тиск.
Ми допоможемо подолати тиск колекторів, порадимо, як захистити себе і родичів. Однак працюємо по кредитах від 100 000 грн., оскільки ціна наших послуг складає від 6 000 грн.

Правові підстави існування організацій з вибивання боргів:
З правової точки зору, колектори діють без якого-небудь правового обґрунтування. Їх діяльність нічим не регулюється. У більшості випадків вони не мають права вимагати оплати будь-якого боргу, оскільки вони його не викупили у банку. Якщо ви захочете сплатити кредит, і попросите рахунок для оплати, вам дадуть рахунок банку. Перш ніж з ними спілкуватися, потрібно запитати на якій правовій підставі вони вимагають оплату заборгованості, і чи викупили вони її в банку.
Не варто затягувати зі зверненням за послугами до юриста, внаслідок частих незаконних погроз і сильного психологічного тиску, були навіть летальні випадки. Насправді, будь-які погрози необґрунтовані.
Найчастіше вони погрожують заявою в правоохоронні органи, але порушити яке-небудь кримінальне провадження за несплату кредиту практично неможливо, а особливо в разі, якщо маленька частина кредиту сплачується. Їм абсолютно немає сенсу подавати в суд, оскільки оплата судового збору за подачу позову, і оплата послуг юриста, іноді виходить дорожче, ніж сума боргу. Плюс у суді їм доведеться доводити розмір боргу, його складові, а часто в суму, яку вони вимагають, включаються якісь незрозумілі штрафи пені та відсотки. Колектори розуміють, що виграти в суді їм буде значно складніше. Вони люблять частенько лякати тим, що до вас вже виїхала виїзна група, очікуйте розбірок. По-перше, виїзних груп у них немає, утримувати таку групу дуже дорого, а за низьку зарплату мало хто погодиться порушувати закон, здійснюючи незаконні дії, що кваліфікуються правоохоронними органами як вимагання. По-друге, якщо хтось і приїде, то ви сміливо можете посилати їх подалі, якщо не спрацює, то можете викликати міліцію і написати заяву про вимагання грошей.
Отже, будь-яка діяльність колекторських фірм в Україні є незаконною.
Займатися стягненням боргів, згідно з законодавством, можуть тільки державні виконавці органів державної виконавчої служби або приватні виконавці в рамках виконання рішення суду. Запам’ятайте, без рішення суду, ніхто не має право прийти і вимагати від вас борг, за винятком випадків досудового врегулювання спору.
Якщо ви піддалися грубим наполегливим дзвінкам і психологічному тиску колекторів, телефонуйте нам, і наш юрист спробує стягнути з них моральні збитки за завдану шкоду.
Чим ми можемо допомогти:
- проведемо юридичний аналіз документів кредитної справи на наявність суттєвих помилок, які можуть потягнути недійсність договорів, на наявність факту пропуску строку давності для звернення до суду;
- проаналізуємо законність вимог колекторських організацій, дізнаємося, на підставі якого договору вони вимагають оплату, проведемо юридичний аналіз такого договору на дійсність;
- допоможемо провести переговори з банками, колекторами, іншими організаціями, доб’ємося істотного зменшення суми заборгованості;
- будемо здійснювати юридичний захист прав особи в суді;
- представництво інтересів боржника, поручителя, майнового поручителя в органах державної виконавчої служби, захистимо майно від продажу;
- якщо є судове рішення, ми його скасуємо через апеляційне та касаційне оскарження;
- визнаємо у судовому порядку кредитний договір, договір поруки, іпотеки, застави, уступки прав вимоги, факторингу – недійсними.
Оставить заявку на звонок:
Карта проезда: