Вы сейчас просматриваете Адвокат по Захисту Прав Споживачів в Києві

Адвокат по Захисту Прав Споживачів в Києві

Кожен з нас — споживач, з юридичної точки зору. Ми щодня споживаємо товари, послуги. В процесі їх споживання, на жаль, наші права порушують самим зухвалим чином! Але ж існує закон України «Про захист прав споживачів», про який, як показує сумна практика, багато хто навіть не підозрює. Цей закон покликаний допомагати нам, контролювати якість розповсюджуваних продуктів і послуг.

На цей закон доводиться досить часто посилатися. Чудово, якщо є навички і знання в цій сфері. Але що робити, коли їх немає? Для таких випадків існують консультації юриста по закону про захист прав споживачів!

Всі правові питання, що стосуються цієї сфери, будь-які, навіть самі нестандартні ситуації, найскладніші проблеми — нам все це під силу. Хочете змінити своє життя в кращу сторону, а не миритися з існуючим станом речей в сфері торгівлі і обслуговування? Звертайтеся до нас.

Щоб ми могли вас проконсультувати, вам достатньо зателефонувати за номером юридичної допомоги, що вказаний у нас на сайті. Або замовити зворотний дзвінок, після чого наш оператор вийде з вами на зв’язок для уточнення інформації, щоб з’єднати вас з відповідним фахівцем.

Консультації по телефону — безкоштовні. Консультації в офісі компанії платні. Якщо ви будете задоволені базової консультацією, то у вас буде можливість, за вашим добровільним рішенням, укласти з нами договір на надання юридичних послуг. Первинна консультація абсолютно ні до чого не зобов’язує вас. Ви просто отримуєте грамотну юридичну допомогу, після чого можете просто подякувати юристу і закінчити телефонну розмову. Але, щоб сповна використати знання і навички адвоката – платний офіційний договір – самий оптимальний варіант.

Консультація і допомога адвоката із захисту прав споживачів

Щодня кожен з нас робить покупки або замовляє різного роду послуги, починаючи від придбання продовольчих товарів і закінчуючи покупкою великої побутової техніки, транспортного засобу або, наприклад, проекту житлового будинку.

Однак далеко не завжди якість придбаного товару або послуг відповідає нашим очікуванням і вимогам, що пред’являються. Підсумком стають тривалі ходіння до продавця, або виробника з проханнями про заміну товару або повернення грошей, сплачених за нього. Як показує практика, далеко не всі продавці бажають вирішити проблему мирним шляхом, розпрощавшись з отриманими за неякісний товар або послугу грошима, і тим самим відновити Ваші права, як споживача.

Звертайтеся по допомогу до нас, якщо Вам потрібна професійна консультація юриста по захисту прав споживачів! Зробивши вибір на користь досвідчених і грамотних фахівців, Ви позбавите себе від нервів і «ходінь по муках». Ми допоможемо повернути витрачені Вами кошти, отримати гідну компенсацію моральної шкоди, а також всі належні штрафи і неустойки.

Наші адвокати допоможуть Вам:

 • підготувати та направити грамотну і обґрунтовану претензію;
 • спробувати врегулювати спір у позасудовому порядку;
 • звернутися зі скаргою в Управління захисту прав споживачів;
 • підготувати і подати позовну заяву до суду;
 • захистити Ваші права в суді;
 • організувати незалежну експертизу товару або послуги;
 • оскаржити рішення суду в разі потреби;
 • домогтися реального отримання Вами грошей на стадії виконавчого провадження.

Видавши нашому адвокату із захисту прав споживачів довіреність, Ви позбавите себе від необхідності ходити по судах, а, значить, витрачати час і нерви. Ми з готовністю візьмемо на себе будь-які «клопоти». А Вам лише залишиться отримати гроші і витратити їх на дійсно якісний товар або послугу.

Отримайте більш детальну інформацію, записавшись на консультацію юриста по захисту прав споживачів за допомогою зручної форми зворотного зв’язку або зателефонувавши за вказаним на сайті номером телефону. Ми будемо раді бачити Вас в числі своїх клієнтів!

Що робити, якщо товар або послуга неякісні?

Консультація юриста із захисту прав споживачів просто необхідна в наступних ситуаціях:

 1. покупець хоче повернути гроші за товар неналежної якості;
 2. бажає обміняти покупку на аналог або іншу позицію;
 3. продавець не проінформував споживача про характеристики продукції або послуги до укладення угоди;
 4. інформація про товар не відповідає його реальним параметрам.

У всіх перерахованих вище випадках досвідчений правознавець допоможе скласти претензію, оформлену за всіма вимогами законодавства. Багато продавців при отриманні грамотно написаної претензії воліють повернути гроші або виконати інші вимоги заявника. До суду конфлікт доходить приблизно в 25-30% випадків.

Самостійно відстоювати свої права обманутому покупцеві, особливо в суперечках з великими мережевими магазинами, складно. Тому краще звернутися до професіоналів і замовити представництво в суді, ніж втратити і гроші, і час даремно.

Прикладом неякісно наданих послуг може бути некваліфікована медична допомога, яка спричинила нанесення здоров’ю пацієнта шкоди. Або не професійно встановлені склопакети, які промерзають і пропускають холод всередину приміщень. Будь-яка ситуація повинна аналізуватися детально, адвокат виробить план дій і буде відстоювати інтереси клієнта до отримання потрібного (в 93-95% випадків) результату. Решта% — ситуації, коли конфлікт споживача і продавця занадто давній і фахівець підключився до його врегулювання на останньому етапі.

Як вирішуються спори щодо захисту прав споживачів?

Допомога щодо прав споживача може здійснюватися в 2 формах:

 1. мирне врегулювання проблем;
 2. вирішення конфлікту в залі суду.

Перший спосіб передбачає юридичну допомогу правознавця зі складання претензії. При оформленні документу фахівець враховує всі нюанси і грамотно формулює свої вимоги до продавця. Важливо робити посилання на норми Цивільного та Господарського кодексів, а точніше — звертатися до положень Закону «Про захист прав споживачів».

Київ — мегаполіс, в якому щодня виникають конфлікти незадоволених покупців і нечесних, непорядних продавців. Якщо до спору своєчасно залучити професійного адвоката, судових тяжб в більшості випадків вдається уникнути. Причина — розсудливий керівник торгового чи іншого підприємства не буде вплутуватися у свідомо програшну справу та судовий розгляд.

При відсутності домовленостей між сторонами товарного спору вихід один — звернення до суду. Юрист з прав споживачів правильно складе позовну заяву, підкріпивши претензії до продавця нормами законодавства. Звернення до суду відбувається за місцем проживання заявника.

Допомога юриста в питанні захисту прав споживачів.

Юридичні послуги із захисту прав споживачів — комплекс заходів, спрямований на досягнення потрібного клієнту результату в рамках правового поля України:

 • консультування щодо застосування законодавства «Про захист прав споживачів»;
 • аналіз спірної ситуації і формування експертного висновку по ній;
 • вивчення наявної документації про угоду (товарні чеки, договір, висновок експерта тощо);
 • складання претензії;
 • підготовка листів-звернень до наглядових інстанцій: Прокуратуру, Комітет захисту прав споживачів;
 • мирне врегулювання спору між споживачем і продавцем;
 • збір доказів для суду;
 • проведення незалежної експертизи;
 • складання судового позову;
 • представництво в судових інстанціях;
 • захист інтересів і прав клієнта перед третіми особами.

Перша консультація адвоката в нашому агентстві коштує близько 500 грн. При цьому громадянин повинен чітко сформулювати своє питання, відповідь на яке бажає отримати від фахівців.

Кожна компанія з достатнім товарообігом має штатного юриста, і перемогти роками налагоджену схему віддаленого знеособленого спілкування з незадоволеними покупцями складно. Саме для більш результативного вирішення проблеми і залучається адвокат із захисту прав споживачів.

Фахівці нашого юридичного агентства допомагають повернути гроші за неякісні товари або послуги протягом короткого періоду часу. Для цього достатньо зв’язатися з правознавцями по телефону, вказаному на головній сторінці сайту. Основні переваги наших клієнтів: професійний підхід, всебічний аналіз проблеми, отримання бажаного результату за розумну вартість. Якщо допомога в юридичних послугах потрібна вашій організації, скористайтеся абонентським обслуговуванням.

Добавить комментарий