Вы сейчас просматриваете Адвокат по стягненню боргів, шкоди, виплат — консультація та юридичні послуги

Адвокат по стягненню боргів, шкоди, виплат — консультація та юридичні послуги

АДВОКАТ ПО СТЯГНЕННЮ БОРГІВ

Адвокатські послуги зі стягнення боргів в суді.

Допоможемо повернути будь-який борг, стягнемо прострочену заборгованість за договором.

Надаємо адвокатські послуги вже більше десяти років, маємо величезний досвід судових спорів, володіємо процесуальним законодавством і судовою практикою. Працюємо з органами державної виконавчої служби, знаємо як змусити державного виконавця виконати рішення суду.

Послуги по стягненню заборгованості:

Надаємо послуги щодо стягнення заборгованості, яка виникла в результаті господарської діяльності підприємств або утворилася в результаті неналежного виконання зобов’язань за договором вашим контрагентом. Надаємо юридичну допомогу щодо повернення боргів за розписками, договорами, нотаріальними розписками, в судовому порядку стягнемо борги з юридичних і фізичних осіб. Розробимо комплекс заходів, в тому числі і звернення до суду з позовною заявою, спрямованих на примушення боржника до повного або часткового погашення простроченої заборгованості за своїми зобов’язаннями. 

Якщо мова йде про стягнення боргів з юридичних осіб, поданню позову повинна передувати претензійна робота. 

Тобто, готується та направляється на адресу боржника письмова претензія із законодавчим обґрунтуванням претензійних вимог, простроченою сумою боргу, строками повернення, нарахованими штрафними санкціями. Грамотно складена претензія – це на 60% запорука того, що боржник добровільно виконає зобов’язання та самостійно погасить прострочену заборгованість. Наш адвокат по стягненню боргів складе юридично коректну і законодавчо обґрунтовану претензію, після отримання якої у юридичної особи не буде іншого виходу, крім як повернути борг. 

Звернувшись в нашу компанію по стягненню боргів, ви отримаєте наступні послуги:

  1. проконсультуємо по стягненню боргу через суд і досудовому порядку врегулюванню ситуації; 
  2. підготуємо претензійний лист на адресу боржника з вимогою погасити борг;
  3. підготуємо і подамо до суду позовну заяву про стягнення боргу з вашого контрагента;
  4. після відкриття судом провадження у справі, наш адвокат буде представляти ваші інтереси в суді до повного задоволення судом позовних вимог;
  5. під час проведення судового процесу, підготуємо і подамо до суду клопотання, заяви, скарги та інші процесуальні документи;
  6. у разі прийняття судом негативного для клієнта рішення, будемо оскаржувати таке рішення в суди апеляційної та касаційної інстанції;
  7. отримаємо виконавчий лист, допоможемо пред’явити рішення суду в органи державної виконавчої служби, і супроводимо процес примусового стягнення до повного повернення боргу.
Зателефонуйте нам і отримаєте юридичну консультацію юриста по стягненню боргів по телефону.

Чому потрібно звертатися до адвоката для стягнення боргу?

Якщо ви намагаєтеся самостійно стягнути борг, це забере у вас багато часу і сил, і проведені вами заходи не завжди будуть ефективні. Борги можуть виникати на підставі багатьох чинників і документів, таких як: договір, розписка, заподіяна шкода, заборгованість по зарплаті. 

Адвокатська допомога в даному питанні полягає в досудовому претензійному врегулюванні спору, але якщо боржник не йде на контакт і не погоджується добровільно погасити заборгованість, то вже настає стадія стягнення боргу безпосередньо через суд. Звичайно спочатку краще самому спробувати домовитися з боржником, але якщо самостійно повернути борг не виходить, то не потрібно чекати і тягнути час, а потрібно звертатися до юриста по стягненню боргів. Участь у справі адвоката по стягненню боргів чинить психологічний тиск на боржника, оскільки він бачить серйозність ваших намірів, і розуміє, що відкрутитися йому вже не вдасться, і в більшості випадків такі боржники повертають борг, навіть безнадійні. Якщо у юридичної або фізичної особи виник перед вами борг, то не потрібно сидіти склавши руки, чекаючи що проблема сама собою вирішиться, тому що законодавством України передбачений строк позовної давності у три роки. 

Якщо ви протягом трьох років не звернулися до суду з позовом до боржника, то можете вважати що борг ви вже не повернете. Законодавець вважає, якщо ви три роки зволікаєте, то й борг вам вже не цікавий і не потрібний. 

Саме тому, не потрібно сидіти склавши руки і вчасно звертатися до адвоката для стягнення вашого боргу. Ми вчасно підготуємо і подамо позовну заяву до суду, заарештуємо повністю все майно боржника, щоб він не зміг його продати або подарувати, і таким чином уникнути від обов’язку виконати рішення суду про повернення боргу. Після отримання судового рішення допоможемо його пред’явити в органи державної виконавчої служби або приватному виконавцю, і будемо супроводжувати весь процес до повного повернення грошей.

Борги юридичних осіб.

Як повернути борг? Дане питання задають багато організацій, що займаються кредитуванням фізичних та юридичних осіб. Найбільш актуально це питання звучить, якщо борги юридичних осіб не повертаються на умовах контракту.

Корпоративні борги – це складний різновид заборгованості. З даним видом заборгованості працюють колекторські компанії, юристи які добре орієнтуються у всіх законодавчих нюансах. Особливо, якщо вони стосуються господарського або корпоративного права. Не зайвим тут буде вузьке розуміння особливостей комерційної діяльності, тонкощів ведення справ в різних напрямках.

Оскільки корпоративні борги істотно відрізняються від позик фізичних осіб, робота з ними вимагає використання декількох підходів, що залежать від досвіду юристів, використання різних методів роботи, а також доступу до бізнес інформації. Стягнення боргів відбувається шляхом підбору індивідуального підходу до кожного клієнта, розробки стратегій по роботі з боргами, з урахуванням обставин справи, обставин заборгованості.

Як правило, стягнення боргів відбувається в досудовому і судовому порядку.

Досудовий порядок полягає в наступних діях. Складається лист представнику юридичної особи з посиланнями на законодавство і вимогою повернути борг у 30-денний строк. Якщо компанія-позичальник не реагує, то складається позов на ім’я представника компанії і збирається вся база по справі. Всі документи та свідчення знадобляться під час судового розгляду.

Більша частина справ нами закривається ще в досудовому порядку. У меншості випадків, якщо позичальник продовжує ігнорувати претензійні листи, відбуваються судові тяжби. Після цього судом виноситься рішення, яке відповідач зобов’язаний виконати. Подальший процес отримав назву – стягнення боргів за виконавчим листом. Ці дії виконуються виконавчою службою і контролюються нашою компанією. Приблизний строк роботи над справою – 90 днів. У 95% випадків відбувається повернення боргу юридичної особи у повному обсязі, з урахуванням неустойок, пені, інфляційного знецінення коштів та інших факторів. Боржником також оплачуються витрати на юридичний супровід справи.

Ціни на послуги:

Консультація в офісі компанії — 500 грн.

Консультація у письмовій формі з наданням юридичного звіту — 1000 грн.

Правовий аналіз справи, визначення стратегії необхідних юридичних дій, вибір правової позиції — 500 грн.

Консультація за місцем знаходження клієнта, виїзд юриста до клієнта 2500 грн.

Складання позовної заяви, визначення підсудності — від 2000 грн.

Представництво інтересів клієнта в судовому процесі — 2500 грн. за одне засідання.

Складання апеляційної скарги — 3000/5000 грн.

Складання касаційної скарги — 10000 грн.

Складання претензії, відповіді на претензію — 1000 грн.

Послуги адвоката у виконавчому провадженні від — 1000 грн.

Послуги в господарських спорах від — 3000 грн.

Комплексне ведення цивільної справи в суді першої інстанції від — 6000 грн.

Комплексне ведення господарської справи в суді першої інстанції від — 10 000 грн.

Комплексне ведення апеляційного провадження в цивільному процесі від — 3000 грн.

Комплексне ведення апеляційного провадження в господарському процесі від — 5000 грн.

Комплексне ведення касаційного провадження в господарському та цивільному процесах від — 5000 грн.

Оставить заявку на звонок:

[wpforms id="210"]

Карта проезда:

Добавить комментарий