Вы сейчас просматриваете Адвокат по кримінальних справах в Києві

Адвокат по кримінальних справах в Києві

Послуги адвоката по кримінальних справах.

Адвокатський захист клієнтів, як під час досудового розслідування, так і в суді.
Доведемо вашу невинність, захистимо права в суді.
Своєчасне звернення за допомогою до адвоката по кримінальних справах допоможе уникнути безлічі помилок, грамотно побудувати стратегію поведінки і підготувати юридичну тактику. Підготовлений, правильний алгоритм дій дозволяє добитися значних успіхів, аж до виправдувального вироку. 

Навіщо потрібен адвокат по кримінальних справах .

 1. Ви стали жертвою недбалості з боку правоохоронних органів?
 2. Вас намагаються звинуватити у злочині?
 3. Вам потрібна допомога адвоката у кримінальній справі?
 4. Потрібно зняти кримінальні арешти з майна?

Ви потрапили за адресою, ми надаємо послуги адвоката по кримінальних справах в Києві недорого. Зателефонуйте нам (номер телефону в верхній частині сайту) і дізнайтеся ціни на адвокатські послуги. 

Крім кримінальних справ, наша юридична компанія надає адвокатські послуги також і у цивільному та господарському процесі. 

Що ми пропонуємо, як адвокати, що спеціалізуються на кримінальному праві?

Незалежно від того, чи є ви жертвою, потерпілим від кримінального правопорушення, підозрюваним, обвинуваченим або цивільним відповідачем у кримінальному провадженні, роль адвоката є вирішальною, тому вибір досвідченого юриста зі спеціалізацією в галузі кримінального права особливо важливий для належного адвокатського захисту та представлення ваших інтересів в правоохоронних органах, прокуратурі чи суді.

Ми надаємо послуги адвоката по кримінальних справах на всіх етапах, починаючи від досудового розслідування і закінчуючи оскарженням вироку у Верховному Суді. Забезпечимо клієнта адвокатським захистом в кримінальних справах під час проведення слідчих дій, допитах, обшуках, оскаржимо дії або бездіяльності слідчих і правоохоронних органів. Залучення до справи досвідченого адвоката по кримінальних справах важливо, оскільки правоохоронні органи далеко не завжди дотримуються вимоги кримінального процесуального кодексу України, що дає можливість адвокату у кримінальних справах оскаржити і скасувати будь-які дії слідчого.

Крім представництва та адвокатського захисту, адвокат по кримінальних справах розробить і подасть будь-які скарги, заперечення, адвокатські запити, оскаржить вирок у суди апеляційної та касаційної інстанції, складе цивільний позов у кримінальному процесі. У разі виявлення очевидних порушень прав особи, можливе звернення до Європейського суду з прав людини. Тому залучення адвоката по кримінальних справах є необхідним у разі вашої причетності до кримінального злочину (правопорушенню) як винуватця або як жертви.

До кримінальних злочинів належать правопорушення, передбачені кримінальним кодексом. Одні й ті самі дії можуть кваліфікуватися як за статтею кримінального кодексу, так і за статтею кодексу про адміністративні правопорушення, що тягне для особи різну відповідальність. За однакові правопорушення передбачена або адміністративна або кримінальна відповідальність, за якою статтею буде притягнутий винуватець до відповідальності, залежить від ступеня суспільної небезпеки дій, які він скоїв. Розібратися і правильно кваліфікувати ступінь суспільної небезпеки і вини особи може тільки адвокат по кримінальних справах. З цієї причини залучення адвоката по кримінальних справах до процесу досудового розслідування або на стадії судового розгляду — є дуже важливим. 

У нижній частині сторінки знаходиться форма зворотного зв’язку, де ви можете залишити номер телефону або електронну пошту і описати своє питання. Ми самі вам передзвонимо чи напишемо на електронну пошту. Ви можете по телефону або по эмейлу дізнатися інформацію про можливі варіанти кожного процесу, і вирішити, які кроки потрібно робити. Будучи юридично поінформованим легше рухатися вперед з більшою впевненістю. Юридична обізнаність допоможе вам зрозуміти і контролювати складання правоохоронними органами процесуальних документів, оскільки ви вже будете розуміти що можна підписувати, а від підпису якогось документа варто відмовитися. Використовуючи форму зворотного зв’язку або адресу эмейлу у нижній частині сторінки ви можете переслати адвокату по кримінальних справах фотокопії тих процесуальних документів, які вже були складені. 

Будь-які файли, листи, розмови тримаються адвокатом по кримінальних справах в суворій конфіденційності і становлять адвокатську таємницю. 

Згідно з процесуальним законодавством України, свідок, підозрюваний, обвинувачений та інші особи, мають право відмовитися від адвоката на будь-якій стадії досудового або судового розслідування, і найняти собі іншого адвоката по кримінальних справах. Відповідно і оплата за надані адвокатом по кримінальних справах послуги здійснюється поетапно.

Оплата послуг адвоката.

Можливі кілька варіантів оплати послуг адвоката. Можете оплачувати за кожну вчинену адвокатом по кримінальних справах дію, або оплатити комплексне ведення досудового розслідування, та у разі передачі справи в суд, оплатити послуги адвоката в суді. Якщо вас не буде влаштовувати робота адвоката по кримінальних справах на будь-якому з етапів, ви можете найняти іншого фахівця у кримінальній справі. Наша юридична компанія знаходиться в Києві, адвокати по кримінальних справах працюють в основному по кримінальним правопорушенням, вчиненим у Києві та Київській області. Якщо вам необхідно найняти адвоката у кримінальних справах для представництва в інших регіонах України, то вам необхідно крім плати за адвокатські послуги, також оплачувати поїздки адвоката в потрібний регіон. Ми беремо на себе захист фізичних осіб і компаній на всіх етапах кримінального судочинства і у всіх областях кримінального права. Будемо боротися за ваші права під час досудового розслідування, слухання справи в суді першої інстанції, в апеляційних і касаційних судах, навіть на стадії виконання вироку суду. Як юристи та експерти кримінального права, ми докладемо максимальних зусиль для отримання найкращого результату.

Також можливо віддалене ведення справи адвокатом у кримінальних справах в будь-якому регіоні України.

Чим відрізняється адвокат по кримінальним справам від звичайного адвоката?

Адвокат по кримінальних справах – це компетентний фахівець у галузі кримінального права, який має свідоцтво на заняття адвокатською діяльністю. Грамотний фахівець, який розуміє як захистити Ваші інтереси в суді.

На жаль, бувають випадки, коли послуги кримінального адвоката необхідні навіть тоді, коли Ви непричетні до того чи іншого злочину.

Навіть абсолютно чиста перед законом людина іноді потребує адвоката у випадках, наприклад:

 • неправильно побудованої лінії захисту;
 • каверзних запитань слідчих;
 • необережних висловлювань в суді або на слідстві;
 • наявності пом’якшуючих обставин, які були упущені.

До адвоката потрібно звертатися без зволікання. Адже адвокатський захист в кримінальних справах не терпить зволікання!

Вам терміново потрібен адвокат по кримінальних справах у випадку, якщо:

 1. Несподівано запросив до себе слідчий!
 2. По пошті прийшла позовна заява!
 3. Прийшла дивна вимога від податкової!

При найменшому відчутті того, що можуть бути порушені Ваші права – наша команда готова прийти Вам на допомогу.

Чим раніше ви скористаєтеся послугами юриста по кримінальних справах — тим більшою буде ймовірність, що адвокат зможе Вам допомогти.

Також варто пам’ятати, що ціни на послуги адвоката у кримінальних справах є досить умовними і залежать від безлічі факторів.

Захист у кримінальній справі на досудовій стадії і в суді.

На початковому етапі адвокат по кримінальних справах може допомогти Вам консультацією у вирішенні Вашого питання: це може бути побудова правильної і грамотної лінії захисту, допомога у проведенні судових експертиз або супровід при проведенні будь-яких процесуальних дій.

Чим раніше Ви звернетеся до адвоката, тим більше буде часу на підготовку і побудова лінії захисту. Адвокат по кримінальних справах, як фахівець, зможе простежити, щоб на всіх стадіях процесу Ваші права були повністю дотримані, а в разі їх порушення – буде фіксувати ці факти і домагатися усунення таких порушень.

Не варто забувати, що від того, наскільки ви довіряєте своєму адвокату і яку інформацію йому надасте, буде залежати наскільки якісно адвокат по кримінальних справах зможе виконати свою роботу. І незалежно від місцезнаходження адвоката (Київ, чи інше місто) – лише при наявності повної інформації про справу можна надати якісні послуги з захисту ваших прав у кримінальній справі.

Адвокат і клієнт завжди міцно пов’язані адвокатською таємницею. Це свого роду гарантія, яка забороняє адвокату розголошувати ті чи інші відомості про клієнта або справу, в тому числі і правоохоронним органам.

Запам’ятайте одну просту істину: щоб лінія захисту вишикувалася максимально чітко – обговоріть всі основні, навіть, деколи, делікатні моменти зі своїм адвокатом.

Оскільки кримінальні справи є однією з найскладніших галузей – Вам необхідний грамотний фахівець зі знанням своєї справи. І саме такого спеціаліста в Києві для захисту у кримінальних справах наша команда готова Вам надати.

Головне завдання наших фахівців – захист Ваших прав та законних інтересів у будь-яких ситуаціях!

Часті питання по кримінальних справах:

Зв’язатися з адвокатом. Вимагати надіслати повістку. Повідомити родичів про те, коли і куди Ви йдете.

Вартість супроводження однієї процесуальної дії (допит) складає 2500 грн. Вартість участі адвоката в обшуці — 2500 грн. за одну годину. Комплексне ведення від 10 000 грн.

Перелік таких випадків досить великий. Але головне: присутність адвоката по кримінальних справах обов’язкова в тому випадку, якщо Ви на цьому наполягаєте.

Повністю фіксувати весь процес на відео. Зателефонувати адвокату. Вимагати вручити Вам копію рішення суду про проведення обшуку. Звірити адресу того приміщення, в якому проводиться обшук. Перевірити строк дії рішення суду про обшук.

Оставить заявку на звонок:

Карта проезда:

Добавить комментарий