Вы сейчас просматриваете Адвокат по КАСКО в Києві

Адвокат по КАСКО в Києві

Багаторічний досвід роботи по страховим спорам дозволяє нам виступати, як адвокатам по КАСКО в Києві. Надаємо консультативну та практичну допомогу по страховим спорам в рамках захисту прав споживачів.

Вартість послуг адвоката по КАСКО.

  • Консультація по телефону Безкоштовно
  • Юридична консультація при особистій зустрічі з вивченням документів – 500 грн.
  • Робота адвоката по КАСКО, юридична допомога по автострахуванню — від 5 000 грн.

Кожному новоспеченому автовласникові страхова компанія запропонує оформити страховку КАСКО. Така страховка є гарантією захисту в разі викрадення, пошкодження в ДТП або при стихійних лихах. Програми КАСКО досить різноманітні, і автовласник має право вибирати рівень ризику.

На жаль, практика показує, що страховики не бажають прощатися зі своїми грошима і при настанні підтвердженого страхового випадку всіляко намагаються знизити суму виплати, а то і зовсім залишити клієнта без компенсації.

Якщо ж є хоч найменший шанс оскаржити ситуацію, то штатні юристи страхової компанії будуть доводити, що випадок був нестраховим. Шанси автовласника отримати обіцяне відшкодування стрімко падають до нуля. Але якщо залучити на свою сторону адвоката, то він з легкістю зруйнує всі обманні схеми страховиків, домігшись виплати компенсації в повній мірі.

Позиція страхової компанії.

Кожен потенційний клієнт страхової компанії повинен усвідомлювати, що саме по собі страхування для страховика є вигідним бізнесом, тобто, способом отримання прибутку. Навіть якщо страховик виплачує вам гроші, то їх в цей момент втрачають десятки інших страхувальників. Як будь-який бізнесмен, страховик неохоче виплачує компенсацію, економлячи на кожному страхувальнику сотні тисяч гривень.

Треба відзначити, що над розробкою схем обману працювала ціла компанія з власних експертів-оцінювачів та юристів. Самостійно виступати проти юридично укріпленої страхової компанії практично марно. Але адвокат по КАСКО в Києві знає, як протистояти такому відвертому обману.

Перш за все, необхідно дочекатися офіційної відмови у виплаті з боку страховика. Аналізуючи причини відмов, можна їх розділити на три категорії:

  1. Обґрунтовану відмову. Причина такої відмови полягає в невідповідності виплати умовам договору, правилам страхування або іншим нормативним і законодавчим актам. При отриманні обґрунтованої відмови необхідно знизити суму необхідної виплати або змиритися з тим, що домогтися компенсації не вийде. Прикладом можуть служити дійсно нестрахові випадки.
  2. Необґрунтовану відмову. Розрахована на те, що страхувальник, не знаючи своїх прав, добровільно відмовиться від вимог. Потрібно відзначити, що в ряді випадків такий підхід спрацьовує, хоча він безпосередньо порушує як умови договору, так і норми законодавства. Якщо залучити адвоката, то подібні справи легко вирішуються на користь автовласника.
  3. Умовно обґрунтовану відмову. Вона характерна тим, що не суперечить внутрішнім документам, наприклад, договором або правилами компанії, проте суперечить чинному законодавству. Подібні суперечки зазвичай вирішуються в суді, і справу буде виграно тією стороною, яка більш вагомо і грамотно представить свої аргументи.

Адвоката по КАСКО доводиться залучати не тільки при виникненні спірних ситуацій. Мало хто знає, що страхові компанії навмисне складають договір з умовами, що дають їм перевагу, для того, щоб потім обґрунтувати відмову у виплаті. Досвідчений юрист зі страхових випадків зможе відразу визначити «підводні камені» в тексті договору. З огляду на те, що сума страхового внеску КАСКО досить велика, бажано, щоб процес укладення договору контролював адвокат.

Один важливий нюанс, додатково підтверджуючий, що в спорах зі страховими компаніями потрібно залучати адвоката, — це визначення причини відмови.

Середньостатистичний громадянин, який ніколи не виявляв інтересу до складання документів або їх перевірки, навряд чи зможе визначити, чому компанія відмовилася виплачувати компенсацію. Якщо бути більш точним, то пояснення обов’язково дадуть, проте потрібно ще перевірити, чи можна ці пояснення приймати за основу?

Чому часто зустрічаються причини відмови?

Наведена вище класифікація підстав для невиплати компенсації за КАСКО є досить умовною. В реалії ж страхова компанія вказує конкретну причину. Саме від неї і відштовхується адвокат по КАСКО, вибудовуючи лінію захисту звернувшогося до нього клієнта.

Помилки при оформленні документів на отримання компенсації. Зазвичай помилки полягають в тому, що зібраний не повний пакет документів. Дану причину потрібно оскаржувати тільки в тому випадку, якщо страховик вимагає документи, які в договорі не вказані, або вимагає той формат, про який не було згадано. У більшості ж випадків юрист зі страхування підкаже і допоможе зібрати всю документацію.

Випадок, не описаний в договорі. У даній ситуації не все так однозначно. Якщо страхова компанія навмисно намагається видозмінити випадок, варіюючи обставинами, то адвокат зможе довести відповідність умовам договору. Якщо ж дійсно страховий випадок в договорі не згадується, то дану причину можна розглядати, як обґрунтовану відмову.

Недотримання встановлених для звернення термінів. По виплатах КАСКО терміни обмежені, проте страхові компанії проявляють певну лояльність. Якщо у людини була поважна причина, то адвокат допоможе це довести. Дійсне ж порушення строків подання заяви може призвести до відмови в наданні компенсації.

Навмисне завдані збитки. В даному відношенні політика страховиків досить категорична. Але в ряді випадків страхові компанії не бажають визнавати факту псування майна в результаті настання страхового випадку. Власнику доводиться доводити, що пошкодження завдані не навмисне.

Невжиття заходів для зниження ризику. Мабуть, один з найбільш «слизьких» аргументів, так як, посилаючись на нього, можна мотивувати будь-яку відмову. Припустимо, машина була викрадена. Страхова компанія звинуватить автовласника в тому, що він недостатньо приділив увагу безпеці (не встановив протиугінну систему або встановив систему низької якості).

Відзначимо, що більшість причин, які «притягнуті за вуха» страховиками, легко опротестує адвокат, ініціювавши додаткову незалежну експертизу, тому після отримання відмови слід звертатися за його допомогою, але ще краще — залучити адвоката по КАСКО безпосередньо перед зверненням до страхової компанії.

Досвідчені фахівці, вивчивши всі деталі справи, наперед можуть передбачити, за які нюанси «зачепиться» страховик. У разі відмови страхової юрист оформляє досудову претензію. Дане звернення вимагає обов’язкової відповіді, на підставі якої адвокат визначає алгоритм подальших дій.

Коли потрібна допомога адвоката?

Адвокат по КАСКО підключиться до захисту прав автовласників на будь-якій стадії розгляду у справі про відшкодування шкоди. Він зазначає, що результат справи багато в чому залежить від своєчасності звернення по юридичну допомогу.

Наприклад, як було зазначено вище, порушення строків подачі заяви є вагомою причиною відмови. Часом банальна непоінформованість заважає громадянам вдатися до допомоги фахівця. Перерахуємо кілька ознак, приводів або умов для звернення до юриста зі страхових питань.

Ви розумієте, що вам належить виплата компенсації, але не знаєте, з чого почати оформлення документів. Дзвінок адвокату можна зробити ще до звернення в страхову компанію.

Ви самостійно оформили заяву на виплату компенсації, але після закінчення 10 днів не отримали ні грошей, ні обґрунтованої відмови. У такому випадку вас чекають, швидше за все, судові спори, тому слід невідкладно зателефонувати адвокату.

Страховик не приймає заяву про відшкодування шкоди.

Страхова компанія погодилася на виплату компенсації, але її розмір не відповідає реально заподіяним збиткам. Подібна ситуація складається найчастіше. Адвокат по страховим спорам наймає незалежного експерта і готує документи про стягнення виплати в судовому порядку.

Експертиза, яку ініціював страховик, була проведена з явними порушеннями.
Експерт, який є представником страхової компанії, не враховує деякі пошкодження, посилаючись на те, що вони були заподіяні навмисно або пошкодження отримані до настання страхового випадку.

Практика показує, що якщо страхова компанія не йде на досудове врегулювання питання, то вона не відмовиться від своїх позицій і при наявності у клієнта захисника, тому з високим ступенем ймовірності адвокату доведеться готуватися до судового розгляду. Зауважимо, що участь адвоката в судовому засіданні багаторазово збільшує шанс на виграш справи.

Послуги адвоката по КАСКО в Києві.

Як було зазначено вище, адвокат може надати істотну допомогу ще до настання страхового випадку. Адвокат по КАСКО надає послуги зі складання договору страхування. Він може підібрати своєму клієнтові найбільш вигідну програму від надійних страховиків і проконтролювати процес складання договору, щоб в подальшому уникнути перерахованих вище проблем.

У разі виникнення спірних ситуацій, ми допоможемо:

  • Зібрати пакет документів і скласти звернення в страхову компанію відповідно до встановлених норм.
  • Залучити незалежного експерта для об’єктивної оцінки збитку.
  • Затребувати реальну суму компенсації, якщо пропонована виплата не покриває збитків.
  • Скласти претензію і направити її страховику з метою досудового врегулювання питання.
  • Проаналізувати причину відмови на питання її об’єктивності та законності;
  • Підготувати документи для судового розгляду.
  • Проконтролювати виконання судової постанови, якщо суд виніс рішення на користь автовласника.

Спір зі страховою компанією є досить складним процесом, так як багато компаній намагаються заручитися підтримкою власних юристів. Від адвоката по КАСКО потрібне знання нормативних документів і практика в веденні подібних справ.

Самостійне вирішення питання теоретично можливо, але практично малоймовірно. До того ж, адвокат доб’ється того, що страхова компанія не тільки оплатить компенсацію в повному обсязі, але і компенсує витрати клієнта, пов’язані з залученням юриста по страхових справах.

Добавить комментарий