Вы сейчас просматриваете Адвокат по адміністративних справах в Києві

Адвокат по адміністративних справах в Києві

Юридична компанія «Правова Допомога».

Якщо вам потрібні послуги адвоката в адміністративній справі, сміливо можете звертатися до нас. Ми допоможемо відновити справедливість і захистимо ваші права в суді. У нас найдоступніші ціни. Надаємо адвокатські послуги в судових спорах з органами державної влади, фізичними та юридичними особами. 

У компетенцію наших послуг входить надання клієнтам послуг щодо ведення адміністративних справ в судах Києва та Київської області. Можливо віддалене ведення адміністративних справ в інших регіонах України. Надаємо адвокатські послуги в адміністративних справах як фізичним, так і юридичним особам, маємо великий досвід ведення адміністративних спорів з посадовими особами, органами державної влади та місцевого самоврядування щодо виконання останніми своїх управлінських обов’язків. Нам неодноразово доводилося оскаржувати податкові вимоги та інші адміністративні матеріали, такі як протоколи, постанови тощо. Наприклад, протокол по статті 130 КУпАП також відноситься до адміністративних справ, але порядок його оскарження відрізняється від інших.

У скільки вам обійдуться наші послуги:

Консультація по адміністративній справі – 500 грн.

Ознайомлення з матеріалами адміністративної справи – 1000 грн.

Комплексне ведення адміністративної справи в суді – від 2500 грн. до 7500 грн.

Вартість послуг вказана приблизна. Ціни на послуги залежать від категорії вашого адміністративної справи. Наприклад, 2500 грн. коштує супровід адвокатом справи, яка буде розглянута за одне засідання. У той же час, 7500 грн. вам доведеться заплатити, якщо кількість судових засідань буде більше п’яти. У цілому алгоритм зрозумілий, чим більше роботи, тим дорожче послуги. 

Чому варто вибрати нас для ведення адміністративної справи:

У будь-якій професії, і юридична сфера не виняток, все залежить від людини. Хтось гарно розповідає, але по факту нічого не робить, а хтось відповідально до всього відноситься і докладає максимум зусиль для виконання своїх зобов’язань, але до нього клієнти не йдуть, оскільки всі клієнти пішли до того, хто гарно вміє «вішати локшину». Тому, вибираючи адвоката, потрібно покладатися не на красиві слова і обіцянки, а ще й аналізувати ситуацію самому і прислухатися до свого внутрішнього голосу. Великий і шикарний офіс – це ще не ознака професіоналізму, це, швидше за все, ознака того, що з вас візьмуть дорожче.

Зі свого боку ми пропонуємо чесне і відповідальне ставлення до клієнтів, доступні ціни та своєчасне виконання своїх зобов’язань. Ми не нав’язуємо клієнтам непотрібні послуги. Пропонуємо тільки найактуальніше і найрезультативніше. Співпраця з нами вам сподобається, принаймні, всі залишаються задоволеними. Ми ніколи не кидаємо клієнтів.

Послуги по адміністративних справах:

Щоб скористатися нашими послугами, достатньо зателефонувати нам по телефону, коротко розповісти вашу ситуацію і записатися на прийом (консультацію) на конкретний час. Далі ви приходите до нас, розмовляємо, дивимося документи, пропонуємо стратегію юридичних протидій, формуємо ціну, якщо вас все влаштовує – підписуємо договір і починаємо співпрацю.

Після підписання договору ви можете розраховувати на наступні послуги:

 • можете у будь-який (робочий) час зателефонувати до нашого адвоката в адміністративних справах і уточнити, як діяти в тій чи іншій ситуації.
 • досудова робота. Проведення адвокатом ряду претензійно-заперечувальних заходів, спрямованих на досудове відновлення ваших прав (підготовка у позасудовому порядку листів, заперечень, клопотань, заяв, претензій).
 • участь адвоката в переговорах з державними органами, фіскалами, фізичними особами, СПД або юридичними особами з метою мирно вирішити конфліктну ситуацію.
 • розробка стратегії досудової захисту клієнта і стратегії ведення справи в суді. 
 • збір необхідних доказів, витребування документів, перевірка інформації у відповідності з розробленою стратегією юридичних дій.
 • аналіз судової практики і прогнозування результату розгляду справи. Аналіз судових рішень з аналогічних питань, які виносилися конкретної суддею, що розглядає вашу справу.
 • написання і формування позовної заяви, подання позову до суду, залучення до розгляду справи всіх заінтересованих осіб, на права яких може вплинути рішення суду.
 • написання в суд заперечень, відзивів, клопотань, заяв, та інших процесуальних документів, у разі необхідності.
 • обробка поданих доказів, збирання нових доказів, подання до суду клопотань про витребування доказів з державних органів чи приватних підприємств.
 • допит у судовому засіданні свідків, подання до суду клопотань про виклик нових свідків, підготовка питань для свідків.
 • безпосередню участь адвоката в судових засіданнях, відстоювання своєї позиції, огляд доказів, безпосередній виступ на попередньому судовому засіданні, під час розгляду справи по суті і в судових дебатах.
 • отримання судових рішень, постанов, ухвал, наказів або виконавчих листів.
 • оскарження судових рішень до вищих судів апеляційної та касаційної інстанції. 
 • супровід виконавчого провадження, подача виконавчих документів до органів державної виконавчої служби або приватному виконавцеві.
 • послуги адвоката в правоохоронних органах, органах фіскальної служби, інших контролюючих державних органах.

У когось може виникнути необхідність скористатися нашими послугами.

Нашими послугами може скористатися будь-яка людина, у кого виник спір з органами державної влади. Причому під словом спір мається на увазі як дії (індивідуальні акти щодо вас) так і бездіяльності представників влади. 

Наприклад: Ідучи в прекрасний зимовий вечір додому до чоловіка з улюбленої роботи, Таїсія Василівна, яка працює начальником відділу кадрів, навіть не підозрювала, що сьогодні був останній день подання звіту до центру зайнятості про кількість прийнятих і звільнених працівників. Прийшовши на наступний день на роботу, попивши чай з колегою і викуривши сигарету, Таїсія Василівна виявила своє не доопрацювання щодо не поданого вчасно звіту. Вона поспіхом приступила до формування злощасної таблички. Через чотири години нелюдських зусиль, звіт по співробітникам був сформований і поданий у центр зайнятості. Минуло сім місяців, нічого не віщувало біди, але через півтора місяця, Таїсії Василівні на стіл принесли рішення центру зайнятості про накладення на підприємство штрафних санкцій у відсотковому співвідношенні до зарплати співробітників, звіт за якими не було подано. Таїсія Василівна довго не думаючи побігла до керівника підприємства з «посипаною попелом головою». Керівник підприємства виявився «тертим калачем» і, не пошкодувавши грошей, найняв адвоката в адміністративних справах. Адвокат з легкістю через суд скасував рішення про накладення на підприємство штрафних санкцій, оскільки відповідно до статті 250 господарського кодексу України, адміністративні санкції до підприємства можуть бути застосовані не пізніше шести місяців з моменту виявлення порушення.

Ось елементарний приклад, коли і у кого може виникнути необхідність в послугах адвоката в адміністративних справах. Завдяки адвокату, підприємство заощадило чималу суму несплаченого штрафу.

Аналогічні приклади застосовуються і до штрафів, що накладаються органами фіскальної служби, рішень, повідомлень ГФС. Крім цього, до компетенції адвоката в адміністративних справах входять питання, пов’язані з публічною службою, відновленням на роботі, звільненням з публічної служби, стягненням компенсації за час вимушеного прогулу, порушенням виборчого права, оскарженням результатів виборів, референдуму.

Що може вам запропонувати адвокат по адміністративним справам?

Багато фізичних осіб, а також практично всі юридичні особи стикалися з бюрократичною машиною нашої держави і не з чуток знають складність всієї паперової тяганини і різноманітність ієрархічної структури наших чиновників. Хоча держава і намагається звести всі послуги в одне місце, шляхом створення центрів надання адміністративних послуг, але людський фактор і бюрократична сутність чиновників беруть своє. Багато хто не раз опинявся в ситуації, коли елементарне питання неможливо вирішити через банальне нерозуміння в який кабінет, і якої державної установи потрібно звертатися. Держава хоч і робить вигляд, що все зроблено для людей, але поспілкувавшись з чиновниками, розумієш, що все навпаки. Причому держава, у порівнянні з звичайними людьми, знаходиться на більш пріоритетному рівні, і захистити свої права в суді буває ой як нелегко. Нам не раз доводилося чути від клієнтів що «судитися з державою марно». Скажімо так, судитися з державою марно без адвоката. Так, дійсно, суди в більшості випадків стають на бік держави, але це не означає, що потрібно опускати руки. Грамотний адвокат по адміністративних справах володіє всією необхідною судової практикою Верховного Суду, і під час розгляду справи в суді першої інстанції обов’язково на неї посилається. А проти Верховного Суду не піде жоден суд.

Також, важливим фактором є досудова робота адвоката. У багатьох випадках зібрані адвокатом докази вашої невинності призводять до досудового скасування акта державного органу, прийнятого щодо вас. 

Найбільш часті адміністративні справи для фізичних та юридичних осіб.

Для фізичних осіб, найбільш частим прикладом застосування до них адміністративних санкцій є водіння транспортного засобу в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, а також будь-які інші постанови патрульної поліції про накладення штрафів за порушення правил дорожнього руху. Якщо в разі порушення ПДР, послуги адвоката вам економічно не дуже вигідні, то у випадку з п’янкою за кермом, найняти адвоката – це ваше першочергове завдання, інакше з 100% вірогідністю втратите прав.

Що запропонує вам адвокат?

Адвокат по адміністративних справах для початку подивиться протокол та інші документи, які ви принесете йому, опитає вас і запропонує ознайомитися з матеріалами адміністративної справи. Після ознайомлення з судовою справою і перегляду відео з нагрудних камер поліцейських, спільно з вами буде розроблена стратегія поведінки в суді. Нюанс: Якщо на відео ви ледве стоїте на ногах, вважайте, що ви вже пішохід.

Для юридичних осіб характерні спори з органами фіскальної служби і митницею. Тут все набагато складніше. Адвокату по адміністративним справам потрібно досконале знання фіскального та митного законодавства.

Що запропонує вам адвокат?

Адвокат розбереться з проблемою, збере докази по справі, підготує аргументовані заперечення, проведе досудову роботу і переговори з органами державної влади. Якщо все-таки бюрократична машина не здасться, доведеться подавати позов до суду і відстоювати свої права в судовому порядку.

Що може вирішуватися в судовому порядку?

 • оскарження та визнання незаконними дій або бездіяльності чиновників;
 • скасування незаконних дій чиновників;
 • встановлення судового зобов’язання для чиновника або державного органу провести певні дії або утриматися від їх проведення;
 • визнання юридично значущих фактів;
 • скасування штрафних санкцій фіскальної служби і податкового нарахування;
 • скасування рішень державних реєстраторів;
 • встановлення судового зобов’язання провести державну реєстрацію;
 • перерахунок пенсій, стягнення недоплаченої пенсії;
 • стягнення збитків, моральної шкоди та багато іншого.

Що нам потрібно для представлення ваших інтересів?

Для того щоб ми могли представляти ваші інтереси в органах державної влади і в суді вам лише потрібно підписати з нами договір, і все. Нам не потрібні ніякі довіреності тощо.

Ми сертифіковані адвокати, які діють на підставі Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», які мають право захищати інтереси клієнта тільки на підставі договору і ордеру.

Чого не потрібно робити до консультації з адвокатом?

До моменту консультації з адвокатом не варто підписувати будь-які документи, не варто отримувати ніякі листи з державних органів, не варто посилати будь-які претензії або заяви, не варто визнавати свою провину. І найголовніше, не варто являтися без адвоката до державного органу для розгляду справи про накладення на юридичну особу адміністративно-господарських санкцій.

Добавить комментарий