Вы сейчас просматриваете Адвокат по 212 статті (Ухилення від сплати податків)

Адвокат по 212 статті (Ухилення від сплати податків)

Ми адвокати, що спеціалізуються на кримінальних справах, у тому числі і на справах по статті 212 Кримінального Кодексу України. 

Статтею 212 КК України передбачено кримінальне покарання за ухилення від сплати податків службовою особою підприємства або організації незалежно від форми власності, або ФОП, або іншою особою, в обов’язки якої входить оплата таких податків. 

Частина перша статті передбачає відповідальність у вигляді штрафу від 3000 до 5000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або заборона на заняття певних посад або заборона на заняття певною діяльністю на строк до трьох років.

Частина друга статті передбачає відповідальність за несплату податків групою осіб за попередньою змовою, або якщо таке ухилення від сплати призвело до збитків держави у великих розмірах. Такі дії караються штрафом від 5000 до 7000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян плюс заборона на заняття певних посад або заняття певною діяльністю до трьох років.

Частина третя статті передбачає відповідальність за ухилення від сплати податків, вчинене особою, раніше судимою за ухилення за цією ж статтею, або якщо таке ухилення завдало шкоди державі у великих розмірах. Карається штрафом від 20000 до 25000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян плюс заборона на заняття певних посад або заняття певною діяльністю плюс конфіскація всього майна винної особи.

Особа, яка вчинила злочин, передбачений статтею 212 КК України, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона до моменту винесення судом обвинувального вироку повністю погасила заборгованість по податках, компенсувала державі збитків та оплатила нараховану у зв’язку з несплатою податків пеню або інші штрафні санкції.

Навіть враховуючи, що відповідальність за ухилення від сплати податків не досить серйозна, і уникнути кримінальної відповідальності можливо розрахувавшись з державою, не варто нехтувати послугами адвоката. У будь-якому кримінальному провадженні повинен бути присутній адвокат, а ваші витрати на адвоката обійдуться значно дешевше, ніж участь у кримінальному провадженні без адвоката. Якщо сума несплачених податків у казну держави значна, настійно рекомендуємо звернутися в нашу юридичну компанію.

Які податки сплачують українські компанії та фізичні особи-підприємці?

 • Відсоток від прибутку;
 • ЄСВ (єдиний соціальний внесок);
 • Єдиний податок;
 • ПДВ (податок на додану власність);
 • ПДФО – якщо використовуєте найманих працівників;
 • Податок на дивіденди;
 • Військовий збір;
 • Інші податки та збори.

Система оподаткування залежить від вашого виду діяльності, кількості співробітників тощо. Щодо вибору системи оподаткування краще проконсультуватися з професійним бухгалтером.

Які ми надаємо послуги по 212 статті?

 • Консультація.
 • Ознайомлення з матеріалами кримінального провадження.
 • Вивчення матеріалів провадження і матеріалів, наданих клієнтом.
 • Розробка стратегії дій і поведінки клієнта у кримінальному провадженні.
 • Підготовка процесуальних документів, клопотань, заяв, як під час слідства, так і під час судочинства.
 • Супровід клієнта на досудовому слідстві, участь у слідчих діях, оскарження незаконних дій слідчого.
 • Послуги адвоката під час допиту, обшуку та інших слідчих діях.
 • Участь адвоката в судових засідання по притягненню клієнта до кримінальної відповідальності за статтею 212 КК України.
 • Оскарження постанов, ухвал, обвинувальних вироків до судів апеляційної та касаційної інстанції.

Вартість послуг.

У нас недорогі ціни. Ми невелика юридична компанія, і вартість наших послуг значно нижче, ніж у великих компаній. Вартість послуг індивідуальна і залежить від конкретної справи і від того, що ви хочете, щоб ми досягли в кінцевому результаті. Щоб дізнатися точну вартість послуг, досить до нас записатися на консультацію (консультація 500 грн.), прийти на прийом з усіма наявними документами, поспілкуватися з адвокатом, який після аналізу ситуації повідомить вам, у скільки виллється наше супроводження кримінального провадження.

Якщо відносно вас внесено відомості до ЄРДР та розпочато кримінальне провадження, радимо скористатися нашими послугами. А якщо розмір недоплати податків державі значний, допомога адвоката в такій справі вам просто необхідна.

Добавить комментарий