Консультации по телефону: +38 (068) 765-11-65 email: advockat_@ukr.net
Адвокат Київ (Адвокатські послуги)

Адвокат Київ (Адвокатські послуги)

Щоб Україна стала правовою державою, громадянам треба вчитися реалізовувати своє право на звернення до суду. Зрозуміло, що самостійно займатися кваліфікованим правовим захистом своїх інтересів у суді можуть лише одиниці. Допомогти пересічному громадянину не потонути в морі юридичної практики і є покликанням адвокатів та адвокатських об’єднань.

Від слова «закликаю» і походить назва нашої професії: адвокат (лат. advocatus, від advoco – запрошую, закликаю) – особа, професія якої надання юридичної допомоги громадянам і організаціям, в т. ч. захист їх інтересів у суді.

Фраза «Мені потрібен адвокат» повинна стати в Україні звичною.

Чудово, якщо у Вас ніколи не виникали юридичні проблеми, але, якщо Ви читаєте цей текст, значить, у Вас виникли певні складнощі. Ми поки не знаємо, у чому вони полягають – можливо це проблеми з прийняттям спадщини, можливо необхідно оскаржити рішення і дії влади, можливо непомірні вимоги банкірів, а можливо у вас сімейні чи інші проблеми.

У будь-якому разі Вам варто скористатися послугами адвоката у Києві.

Ми завжди націлені на кінцевий результат – ми не станемо займатися юридичним супроводом завідомо безперспективної справи і вимагати оплати. Інша справа, якщо вирішення питання вимагає часу – наприклад, у Вас є боргові зобов’язання перед банком, але кредитор не хоче і чути про продовження термінів погашення і погрожує передати справу до суду – тут адвокат по кредитах може прийти до Вас на допомогу.

Юридична допомога – це підтримка, яку, на сьогоднішній день потребує кожен громадянин. Люди, які в повній мірі знають свої права і ознайомлені з усіма тонкощами чинного законодавства – навіть не рідкість, а скоріше виняток. Адже запам’ятати всі пункти і нюанси, постійно мінливих в Україні законів практично неможливо, для цього довелося б витрачати на це весь свій час. Саме тому юридичні послуги є опорою і захистом у житті кожної людини. Оскільки грамотний кваліфікований адвокат не тільки досконало володіє знаннями законодавства, але й контролює нововведення і законопроекти, знає лазійки, що дозволяють вирішити найскладніші питання юридичного характеру.

Cпоры с налоговой

Коли потрібна допомога приватного юриста?

Спірні ситуації трапляються з нами з дня у день. Але якщо сьогодні, це суперечка про те, «хто ж зайняв чергу перший», то завтра можуть виникнути більш серйозні конфлікти, розв’язати які може лише приватний адвокат. Тут і потрібні приватні юридичні послуги для гарантії безпеки і захисту своїх прав.

Ситуації, в яких потрібна правова допомога, носять різний характер, від побутового конфлікту, розподілу майна або розлучення, до конфлікту з представниками патрульної поліції та іншими правоохоронними органами. У будь-якому з випадків, справа потребує індивідуального підходу, для формування найбільш делікатного і ефективного рішення. Адже кожна помилка і неуважність, яку допустить приватний юрист, може привести до несприятливого результату і заплямованої репутації. У той час як у більшості випадків, завчасна консультація з юристом допомагає врегулювати питання мирно в досудовому порядку.

Юридична консультація адвоката.

Ви власник організації і хочете заручитися юридичним супроводом та підтримкою? Вас звинувачують у кримінальному порушенні, якого ви не скоювали? Ви потрапили в ДТП і хочете довести свою невинність? В якій би складній і заплутаній ситуації Ви не опинилися, пам’ятайте – Ви можете і повинні відстоювати свої права! А допоможуть у цьому юридичні послуги в Київ, які пропонує наша висококваліфікована команда.

Спеціалізуючись на наданні приватних юридичних послуг широкого профілю, ми щодня відстоюємо права та інтереси своїх клієнтів, домагаючись максимально позитивного результату кожної справи. Так, маючи понад десять років практики, ми напрацьовуємо досвід, здобуваючи нові знання і відточуючи свої навички кожен день.

Вам потрібна консультація юриста? Ми готові надати свої послуги в зручному для Вас порядку. Забезпечити як особисту, так і онлайн консультацію, а також повністю супроводжувати Вашу справу, захищаючи інтереси і представляючи Вас у суді.

Адвокат Київ (Адвокатські послуги)

Широкий спектр юридичних та адвокатських послуг на будь-який випадок.

Наші послуги юриста включають вирішення питань практично з усіх сфер юриспруденції, до числа яких належить:

  • сімейні правовідносини (розлучення, розподіл майна, розподіл спадщини, укладання шлюбних контрактів, позбавлення батьківських прав та виплати аліментів);
  • цивільні правовідносини (стягнення та оскарження боргів, кредитні та депозитні спори та інше);
  • трудові правопорушення (розірвання трудових контрактів, поновлення на посаді, стягнення заробітної плати та інше);
  • автоправо (оскарження штрафів, допомога в поверненні водійських прав, захист прав у суді, стягнення компенсації і т. д.);
  • кримінальна відповідальність (захист свободи, захист від притягнення до незаконної відповідальності та ін);
  • надання юридичної допомоги підприємствам (ведення переговорів, вирішення податкових спорів, реєстрація та відновлення, допомога в отримання патенту і ліцензії та інше).

Специфіка надання послуг.

Юридична допомога адвоката починається зі звернення клієнта. В залежності від складності питання, фізична особа може потребувати як детального розгляду справи, так і простої рекомендації.

Не знаєте, як вчинити в тій чи іншій ситуації? Проконсультуватися з юристом – грамотне і раціональне рішення, з якого слід почати. Зв’язатися з нами можна по телефону або онлайн. Описавши ситуацію, буде зрозуміло, чи вимагає вона особистої зустрічі для більш ретельного розгляду.

Часто справа обмежується однією зустріччю, що дозволяє клієнту заощадити час і кошти, отримавши відповіді, детальну інструкцію щодо подальших дій і професійні рекомендації. 

В інших випадках отримати юридичну консультацію буває недостатньо, потрібно повне супроводження, ведення документації, спілкування з державними органами та іншими фізичними особами. Тоді ми формуємо найбільш ефективну тактику, обговорюємо спектр послуг та оплату, складаємо договір, приступаємо до вирішення справи, звітуючи перед клієнтом за всі дії і подробиці перебігу.

Cпоры с налоговой

Принципи, яких ми дотримуємось.

Послуги адвоката, зобов’язують нас бути уважним, сумлінним і відповідальним перед кожним клієнтом. Благополучний результат справи – це задоволений клієнт, чиста репутація, імідж професіонала і тільки потім винагороду. Такі фактори, що є потужним стимулом для досягнення перемоги. І щоб домогтися її, ми ніколи не відступаємо від своїх пріоритетів:

  1. віри в клієнта;
  2. абсолютної чесності;
  3. простого і зрозумілого спілкування;
  4. професіоналізму.

Знайти юриста, який візьметься за будь-яку складну справу і приведе її до потрібного результату — не так-то просто. Ми гарантуємо якість, компетентність, а головне ефективність нашої взаємодії.

Вартість адвокатських послуг.

Задати питання юристу в режимі онлайн можливо безкоштовно. Далі, консультації та робота з адвокатом буде оплачуватися за попередньо узгодженими розцінками. Орієнтовну вартість послуги ви можете дізнатися запитавши нас через онлайн чат на сайті. Ціна формується від ряду факторів: складності справи, витрачених ресурсів, кількості судових засідань і заповненої документації, кількості поїздок та іншого. Кожна конкретна ситуація розглядається окремо, виходячи з нюансів формується система оплати, яка буде найбільш прозорою і зручною для клієнта. 

Це може бути фіксований гонорар або ціна за кожну виконану дію.

Вартість послуг адвоката доступна для фізичних осіб різних соціальних прошарків. А гнучка система і попереднє складання договору, дозволяє знайти максимально зручне і прийнятне рішення. Ми завжди йдемо назустріч вирішуючи юридичні питання швидко, і конструктивно, поважаючи час і кошти своїх клієнтів. 

Попередня коротка консультація адвоката може бути надана по телефону в безкоштовному порядку.
Адвокат Київ (Адвокатські послуги)

Трохи про нас Юридична компанія "P.S.V. Group"

Юридична компанія «P.S.V. Group» – це команда кваліфікованих професіоналів своєї справи, надійні адвокати, юристи і ваші партнери. Просто зателефонувавши нам, ви отримаєте абсолютно безкоштовну коротку юридичну консультацію по всім питанням, які вас цікавлять. Кожен з нас є професіоналом у своїй галузі права. В цілому, ми надаємо адвокатські послуги в таких напрямках: це захист від кримінального переслідування, будь-які судові спори, пов’язані з кредитними боргами, іпотекою, депозитами, поручительством; будь-які судові спори, пов’язані з ДТП, стягнення страхового відшкодування; будь-які господарські спори між юридичними особами щодо їх господарської діяльності; спори пов’язані із стягненням будь-яких боргів, боргів за розписками, нотаріальним розписками, договорами купівлі-продажу, поставки, будь-якими господарськими договорами; будь-які судові суперечки про право власності на нерухоме майно, транспортні засоби та інше рухоме майно, в тому числі і спори про поділ спільно нажитого майна подружжя при розлученні; будь-які спадкові спори, в тому числі і спори пов’язані з відновленням строку на прийняття спадщини; будь-які трудові спори, в тому числі і спори про поновлення на раніше займаній посаді та стягнення шкоди за весь час вимушеного прогулу; складання будь-яких договорів, в тому числі договорів пов’язаних з господарською діяльністю підприємства. Також, ми надаємо послуги щодо адвокатського представництва та захисту інтересів клієнтів у спорах з податковою службою, у земельних спорах, корпоративних спорах, представляємо інтереси сторін у виконавчому провадженні, знімаємо арешти з майна. 

До складу нашої юридичної компанії також входить адвокат, арбітражний керуючий, ліквідатор, який надає послуги арбітражного керуючого, ліквідатора у сфері ліквідації, санації підприємств банкрутів. Допоможемо провести ліквідацію підприємства за рішенням власника. Додатково надамо юридичні послуги з реєстрації/ліквідації підприємств (ТОВ, ТДВ, ПрАТ, ПАТ, ОСББ, ПП, ФОП).

Надаємо адвокатський захист та кваліфіковані юридичні послуги у цивільних, господарських та кримінальних судових процесах.

Ми спеціалізуємося на Кредитних спорах, Спорах щодо ДТП, Стягненні боргів, Договірному, Цивільному, Господарському та Кримінальному праві. Податкових, Земельних, Спадкових, Майнових, Корпоративних, Трудових та інших судових спорах.

Ми вирішимо вашу проблему з максимально можливим результатом.
Захистимо ваші права в суді !!! 
Наша спеціалізація.

Ми спеціалізуємося на цивільних та кримінальних справах, судових суперечках між фізичними та юридичними особами, здійснюємо представництво в судах інтересів позивачів, відповідачів або третіх осіб. Завжди володіємо самої свіжої судовою практикою у цивільних спорах. Відновимо ваші порушені права, стягнемо з винуватця пеню, матеріальний та моральний збитки.

Cпоры с налоговой

Які юридичні послуги ми пропонуємо:

Суди з Банками — надаємо антиколлекторські послуги, послуги з представництва інтересів клієнтів в судових спорах з банками. Анулюємо в суді частину заборгованості, припинимо поруку, оскаржимо кредитний договір, договір іпотеки. Ви отримаєте кваліфіковану юридичну консультацію з питань боргових кредитних зобов’язань.

Суди по ДТП — якщо трапилося так, що ви стали учасником ДТП, перш ніж погоджуватися на будь-які умови відшкодування, обов’язково треба отримати юридичну консультацію адвоката. Юридична компанія «P.S.V. Group» захистить ваші права, якщо ви стали учасником ДТП. В судовому порядку стягуємо компенсацію за заподіяну шкоду з винуватця ДТП, допоможемо отримати страхове відшкодування. Дамо по телефону безкоштовну юридичну консультацію.

Земельні спори — ми постійно вивчаємо нові зміни до земельного законодавства і судову практику щодо земельних правовідносин. Здійснюємо представництво ваших інтересів у земельних спорах, спорах про визнання права на земельну ділянку, розподіл землі, суперечки в процесі отримання землі у спадок, оскаржимо дії органів місцевого самоврядування. 

Суди з податковою — адвокат нашої компанії по податковим спорам допоможе вам вирішити будь-які конфліктні ситуації з податковими органами. Захистить права юридичних і фізичних осіб від дій податкової служби. Оскаржить і скасує в суді будь-які дії та акти податкової служби.

Розподіл майна подружжя при розподілі спільно нажитого майна. Колишнє подружжя не завжди може прийти до спільних домовленостей, саме тому для повного розуміння ситуації вам необхідна допомога юриста. Представляємо інтереси клієнтів у шлюборозлучних процесах, розділимо і визнаємо право власності клієнта на частину спільно нажитого майна.

Спадкові спори — допоможемо прийняти майно у спадок, юридично супроводимо в суді будь-який спір щодо спадщини, супроводимо належне прийняття клієнтом у власність спадщини, відновимо пропущений строк на прийняття спадщини, оскаржимо дії нотаріуса.

Спори про право власності — забезпечимо участь адвоката в судовому спорі про право власності на рухоме і нерухоме майно, витребуємо майно з чужого незаконного володіння, визнаємо недійсними договір відчуження майна. Забезпечимо правовою юридичною консультацією безпосередньо перед здійсненням операції з нерухомістю. Консультація юриста перед операцією мінімізує подальші ризики оспорювання права власності на майно.

Розробка проектів договорів — розробимо та надати замовнику проект будь-якого цивільного або господарського договору. Забезпечимо юридичною підтримкою безпосередньо під час укладання угоди.

Стягнення боргів у судовому порядку. Стягуємо борги за будь-якими розписками як у простій письмовій формі так і в нотаріальній формі. Забезпечимо юридичною підтримкою аж до моменту фактичного стягнення боргу через органи державної виконавчої служби.

Представництво інтересів в органах виконавчої служби (ДВС) — здійснюємо представництво інтересів клієнта в органах державної виконавчої служби (ДВС) щодо своєчасного виконання державними виконавцями рішень судів. Оскаржимо дії державного виконавця. Підготуємо адвокатський запит чи скаргу на дії державного виконавця.

Трудові спори — захистимо ваші трудові права, стягнемо з роботодавця компенсацію за час вимушеного прогулу, відновимо на займаній посаді, оскаржимо незаконні дії роботодавця в органи прокуратури.

Господарські спори — представляємо в суді інтереси юридичних осіб у спорах між суб’єктами господарювання щодо виконання/невиконання будь-яких договорів. Проведемо правову оцінку господарського договору та надамо юридичний висновок щодо його слабких сторін.

Корпоративні спори — захистимо права учасника підприємства. У судовому порядку скасуємо чи визнаємо недійсними рішення, прийняті вищим органом управління підприємства або іншим керівним органом. Витребуємо інформацію з підприємства через адвокатський запит.

Арбітражний керуючий, ліквідація підприємств — забезпечимо участь арбітражного керуючого, ліквідатора у процедурі розпорядження майном, санації або ліквідації юридичної особи. Повний комплекс юридичних послуг в процедурі банкрутства підприємства за ініціативою власника. Надаємо юридичні консультації кредиторам юридичної особи — боржника, стосовно процедури їх участі у банкрутстві, представництво в суді і перед комітетом кредиторів інтересів кредитора. Підготуємо всі необхідні документи щодо банкрутства юридичної особи, а також документи на комітет кредиторів.

Юридичні консультації. Проводимо юридичні консультації в сфері цивільного та господарського права. Консультуємо з кредитних правовідносин, відносин при ДТП, стягнення боргів, договірному праві. Також допоможемо розібратися в податковому, земельному, спадковому, майновому, корпоративному, трудовому та інших галузях права. Коротка консультація юриста або адвоката по телефону — безкоштовна. Зателефонуйте нам, і ми безкоштовно відповімо на ваші запитання (тезисно). Юридичні консультації в офісі нашої компанії з аналізом наданих вами документів здійснюються на платній основі. Проаналізуємо існуючу судову практику, рішення верховного суду, постанови пленуму, і підготуємо письмовий юридичний висновок на предмет можливих варіантів юридичних дій. Спрогнозуємо можливі варіанти розвитку ситуації і оптимальні шляхи її вирішення.

Адвокат з розлучень в Києві

Залишити заявку на дзвінок:

Адреса нашого офісу:

Добавить комментарий

Закрыть меню