Вы сейчас просматриваете Адвокат Київ (Адвокатські послуги)

Адвокат Київ (Адвокатські послуги)

Щоб Україна стала правовою державою, громадянам треба вчитися реалізовувати своє право на звернення до суду. Зрозуміло, що самостійно займатися кваліфікованим правовим захистом своїх інтересів у суді можуть лише одиниці. Допомогти пересічному громадянину не потонути в морі юридичної практики і є покликанням адвокатів та адвокатських об’єднань.

Від слова «закликаю» і походить назва нашої професії: адвокат (лат. advocatus, від advoco – запрошую, закликаю) – особа, професія якої надання юридичної допомоги громадянам і організаціям, в т. ч. захист їх інтересів у суді.

Фраза «Мені потрібен адвокат» повинна стати в Україні звичною.

Чудово, якщо у Вас ніколи не виникали юридичні проблеми, але, якщо Ви читаєте цей текст, значить, у Вас виникли певні складнощі. Ми поки не знаємо, у чому вони полягають – можливо це проблеми з прийняттям спадщини, можливо необхідно оскаржити рішення і дії влади, можливо непомірні вимоги банкірів, а можливо у вас сімейні чи інші проблеми.

У будь-якому разі Вам варто скористатися послугами адвоката у Києві.

Ми завжди націлені на кінцевий результат – ми не станемо займатися юридичним супроводом завідомо безперспективної справи і вимагати оплати. Інша справа, якщо вирішення питання вимагає часу – наприклад, у Вас є боргові зобов’язання перед банком, але кредитор не хоче і чути про продовження термінів погашення і погрожує передати справу до суду – тут адвокат по кредитах може прийти до Вас на допомогу.

Юридична допомога – це підтримка, яку, на сьогоднішній день потребує кожен громадянин. Люди, які в повній мірі знають свої права і ознайомлені з усіма тонкощами чинного законодавства – навіть не рідкість, а скоріше виняток. Адже запам’ятати всі пункти і нюанси, постійно мінливих в Україні законів практично неможливо, для цього довелося б витрачати на це весь свій час. Саме тому юридичні послуги є опорою і захистом у житті кожної людини. Оскільки грамотний кваліфікований адвокат не тільки досконало володіє знаннями законодавства, але й контролює нововведення і законопроекти, знає лазійки, що дозволяють вирішити найскладніші питання юридичного характеру.

Коли потрібна допомога приватного юриста?

Спірні ситуації трапляються з нами з дня у день. Але якщо сьогодні, це суперечка про те, «хто ж зайняв чергу перший», то завтра можуть виникнути більш серйозні конфлікти, розв’язати які може лише приватний адвокат. Тут і потрібні приватні юридичні послуги для гарантії безпеки і захисту своїх прав.

Ситуації, в яких потрібна правова допомога, носять різний характер, від побутового конфлікту, розподілу майна або розлучення, до конфлікту з представниками патрульної поліції та іншими правоохоронними органами. У будь-якому з випадків, справа потребує індивідуального підходу, для формування найбільш делікатного і ефективного рішення. Адже кожна помилка і неуважність, яку допустить приватний юрист, може привести до несприятливого результату і заплямованої репутації. У той час як у більшості випадків, завчасна консультація з юристом допомагає врегулювати питання мирно в досудовому порядку.

Юридична консультація адвоката.

Ви власник організації і хочете заручитися юридичним супроводом та підтримкою? Вас звинувачують у кримінальному порушенні, якого ви не скоювали? Ви потрапили в ДТП і хочете довести свою невинність? В якій би складній і заплутаній ситуації Ви не опинилися, пам’ятайте – Ви можете і повинні відстоювати свої права! А допоможуть у цьому юридичні послуги в Київ, які пропонує наша висококваліфікована команда.

Спеціалізуючись на наданні приватних юридичних послуг широкого профілю, ми щодня відстоюємо права та інтереси своїх клієнтів, домагаючись максимально позитивного результату кожної справи. Так, маючи понад десять років практики, ми напрацьовуємо досвід, здобуваючи нові знання і відточуючи свої навички кожен день.

Вам потрібна консультація юриста? Ми готові надати свої послуги в зручному для Вас порядку. Забезпечити як особисту, так і онлайн консультацію, а також повністю супроводжувати Вашу справу, захищаючи інтереси і представляючи Вас у суді.

Широкий спектр юридичних та адвокатських послуг на будь-який випадок.

Наші послуги юриста включають вирішення питань практично з усіх сфер юриспруденції, до числа яких належить:

  • сімейні правовідносини (розлучення, розподіл майна, розподіл спадщини, укладання шлюбних контрактів, позбавлення батьківських прав та виплати аліментів);
  • цивільні правовідносини (стягнення та оскарження боргів, кредитні та депозитні спори та інше);
  • трудові правопорушення (розірвання трудових контрактів, поновлення на посаді, стягнення заробітної плати та інше);
  • автоправо (оскарження штрафів, допомога в поверненні водійських прав, захист прав у суді, стягнення компенсації і т. д.);
  • кримінальна відповідальність (захист свободи, захист від притягнення до незаконної відповідальності та ін);
  • надання юридичної допомоги підприємствам (ведення переговорів, вирішення податкових спорів, реєстрація та відновлення, допомога в отримання патенту і ліцензії та інше).

Специфіка надання послуг.

Юридична допомога адвоката починається зі звернення клієнта. В залежності від складності питання, фізична особа може потребувати як детального розгляду справи, так і простої рекомендації.

Не знаєте, як вчинити в тій чи іншій ситуації? Проконсультуватися з юристом – грамотне і раціональне рішення, з якого слід почати. Зв’язатися з нами можна по телефону або онлайн. Описавши ситуацію, буде зрозуміло, чи вимагає вона особистої зустрічі для більш ретельного розгляду.

Часто справа обмежується однією зустріччю, що дозволяє клієнту заощадити час і кошти, отримавши відповіді, детальну інструкцію щодо подальших дій і професійні рекомендації. 

В інших випадках отримати юридичну консультацію буває недостатньо, потрібно повне супроводження, ведення документації, спілкування з державними органами та іншими фізичними особами. Тоді ми формуємо найбільш ефективну тактику, обговорюємо спектр послуг та оплату, складаємо договір, приступаємо до вирішення справи, звітуючи перед клієнтом за всі дії і подробиці перебігу.

Принципи, яких ми дотримуємось.

Послуги адвоката, зобов’язують нас бути уважним, сумлінним і відповідальним перед кожним клієнтом. Благополучний результат справи – це задоволений клієнт, чиста репутація, імідж професіонала і тільки потім винагороду. Такі фактори, що є потужним стимулом для досягнення перемоги. І щоб домогтися її, ми ніколи не відступаємо від своїх пріоритетів:

  1. віри в клієнта;
  2. абсолютної чесності;
  3. простого і зрозумілого спілкування;
  4. професіоналізму.

Знайти юриста, який візьметься за будь-яку складну справу і приведе її до потрібного результату — не так-то просто. Ми гарантуємо якість, компетентність, а головне ефективність нашої взаємодії.

Вартість адвокатських послуг.

Задати питання юристу в режимі онлайн можливо безкоштовно. Далі, консультації та робота з адвокатом буде оплачуватися за попередньо узгодженими розцінками. Орієнтовну вартість послуги ви можете дізнатися запитавши нас через онлайн чат на сайті. Ціна формується від ряду факторів: складності справи, витрачених ресурсів, кількості судових засідань і заповненої документації, кількості поїздок та іншого. Кожна конкретна ситуація розглядається окремо, виходячи з нюансів формується система оплати, яка буде найбільш прозорою і зручною для клієнта. 

Це може бути фіксований гонорар або ціна за кожну виконану дію.

Вартість послуг адвоката доступна для фізичних осіб різних соціальних прошарків. А гнучка система і попереднє складання договору, дозволяє знайти максимально зручне і прийнятне рішення. Ми завжди йдемо назустріч вирішуючи юридичні питання швидко, і конструктивно, поважаючи час і кошти своїх клієнтів. 

Попередня коротка консультація адвоката може бути надана по телефону в безкоштовному порядку.

Залишити заявку на дзвінок:

Адреса нашого офісу:

Добавить комментарий