Вы сейчас просматриваете Адвокат (Юрист) спадкові справи

Адвокат (Юрист) спадкові справи

Адвокат по спадкових справах, оформлення спадщини, оскарження заповіту через суд.

Спадкові спори – одна з найскладніших категорій справ як для адвоката по спадщині, так і для суддів. Надаємо юридичні послуги як під час оформлення спадщини так і в ситуаціях, коли між спадкоємцями виникають спори щодо спадкового майна або їх часток. Часто виникають ситуації, коли спадкоємець розраховував на певну частину майна, а виявилося, що спадкодавець склав заповіт. Адвокат по спадщині допоможе оформити спадщину за заповітом, перевірити законність та дійсність заповіту, оскаржити заповіт. Оскарження заповіту здійснюється через суд, шляхом подачі позовної заяви про визнання заповіту недійсним.

Чим адвокат може вам допомогти у спадкових справах?

Ми допоможемо захистити будь-яке право на спадщину в судовому порядку визнаємо ваше право власності на спадкове майно, зможемо відновити пропущені строки на прийняття спадщини, у суді визнаємо факт прийняття спадщини, правильно розділимо спадкове майно між спадкоємцями, проконсультуємо по усіх позитивних і негативних сторонах, які випливуть після прийняття спадщини, допоможемо підготувати правильно складену письмову відмову від спадщини.

Послуги адвоката по спадкових справах необхідні також під час оформлення у нотаріуса свідоцтва про право на спадщину. Адвокат по спадщині допоможе зібрати необхідні документи, для отримання свідоцтва про право на спадщину, у разі відсутності у вас будь-яких документів, адвокат допоможе отримати дублікати, підготує адвокатський запит у компетентні органи для отримання відповідей або необхідних для спадщини документів.

В ідеалі, без послуг адвоката у спадкових справах можна і обійтися, але це за умови, якщо: 

 • всі спадкоємці згодні з часткою яку вони отримають у спадщину, і будь-які спори між ними відсутні;
 • якщо споріднення спадкоємців доведено відповідними документами, і ні в кого немає бажання оскаржити спорідненість; 
 • ніхто із спадкоємців не пропустив строк на подачу заяви про прийняття спадщини; 
 • у спадкоємців в наявності всі оригінали необхідних документів для прийняття спадщини. 
Але якщо хоча б один з пунктів не відповідає ідеалу, краще перестрахуватися і звернутися за консультацією до адвоката по спадковим справам.

Послуги адвоката в процесі прийняття спадщини.

Ми допоможемо оформити спадщину. 

Здійснюємо юридичний супровід клієнтів у справах про прийняття спадщини як за законом, так і у справах про прийняття спадщини за заповітом. Зберемо правовстановлюючі документи, дублікати, отримаємо довідки, необхідні для оформлення спадщини. Допоможемо отримати у нотаріуса свідоцтво про право на спадщину. Після прийняття спадщини, надаємо юридичні послуги щодо реєстрації права власності на нерухоме майно у державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Адвокат по спадкових справах, супроводить будь-яку вашу судову справу, захистить в суді ваші права, доведе ваше право на спадщину. Також, ми надаємо юридичні послуги спадкодавцям, допоможемо юридично правильно і коректно скласти заповіт, щоб надалі у спадкоємців не виникало суперечок щодо правильності його трактування та розміру часток у спадщині.

Згідно із законодавством, спадкоємці мають право подати заяву про прийняття спадщини протягом шести місяців з дня відкриття спадщини. Днем відкриття спадщини вважається день смерті спадкодавця або визнання його померлим. Спадкування здійснюється в більшості випадків за законом, якщо не було заповіту. Якщо спадкодавець під час життя склав заповіт, то розподіл часток буде здійснюватися в точній відповідності з заповітом спадкодавця. У разі, якщо у заповіті нічого не вказано щодо певного майна, то спадкування такого майна здійснюється відповідно до черг і часток передбачених законом.

Для складання заповіту спадкодавець повинен володіти дієздатністю, не перебувати на обліку в психіатричному або наркологічному диспансері. Спадкодавець повинен чітко розуміти що він підписує, його воля повинна бути спрямована на те, що написано в заповіті, інакше заповіт може бути визнано в суді недійсним. Спадкування за законом передбачає черги споріднення, кожна наступна черга споріднення може успадкувати майно лише за відсутності всіх спадкоємців попередньої черги, або у разі якщо право на спадщину спадкоємця попередньої черги оскаржене в суді.

При спадкуванні необхідно враховувати права дружини чи чоловіка, який пережив спадкодавця. Спадкодавцю належить не повністю все майно, оформлення спадщини відбувається тільки на частину спільно нажитого майна між подружжям, яка належить конкретно спадкодавцеві. Адвокат по спадкових спорах захистить ваші права в будь-яких спорах, що виникають між спадкоємцями, допоможе вирішити будь-які проблеми, що виникають в процесі оформлення спадщини, перевірить належність майна спадкодавцеві, проведе комплекс заходів щодо виявлення майна, яке належить на праві власності спадкодавцеві, в тому числі і частини майна у спільній власності подружжя, право на яке оформлено на іншого члена подружжя.

Ціни на послуги:

Консультація в офісі компанії — 500 грн.

Складання позовної заяви, визначення підсудності — від 3000 грн.

Представництво інтересів клієнта в судовому процесі — 2500 грн. за одне засідання.

Складання апеляційної скарги — 3000/5000 грн.

Складання касаційної скарги — 5000 грн.

Складання претензії, відповіді на претензію — 1000 грн.

Послуги адвоката у виконавчому провадженні від — 1000 грн.

У яких випадках краще звернутися до юриста по спадкових справах?

Одним із завдань нашої компанії – інформування людей про порядок прийняття спадщини. Факт подачі заяви в нотаріальну контору – це тільки початок переоформлення спадкового майна. Вам потрібно зібрати також інші документи для отримання права на спадщину. У багатьох випадках, вам будуть потрібні послуги адвоката. Спадкування в Києві і його оформлення передбачають оформлення у чиновників дуже великого пакета довідок.

Коли нотаріус відмовляє у видачі свідоцтва про право на спадщину?

На практиці в Україні нотаріус інколи відмовляє у прийнятті заяви та видачі свідоцтва про спадщину. Трохи рідше буває, що нотаріус не бажає витребувати необхідні документи і відмовляє в інших діях. Проявляє бездіяльність, що порушує права фізичної особи як спадкоємця. Не всі проблеми оформлення спадщини пов’язані з нотаріальною конторою та нотаріусом. 

Однак на цьому етапі вам вже потрібні послуги адвоката по спадкових справах.

Строк прийняття спадщини?

Більшість громадян знає, що заявити про прийняття спадщини потрібно подати протягом найближчих 6 місяців, а ось довести в суді чому заяву про вступ у спадщину не було подано в призначений законом термін, можуть не всі особи.

Що робити, якщо строки, відведені для подачі та прийняття заяви пройшли? Ви маєте право вирішити дане питання в судовому порядку. Щоправда, ця процедура потребує чималих сил і часу. Тут вам просто необхідний адвокат по спадковим справам в Києві, звернення до якого стане єдиним вірним рішенням для захисту своїх прав на успадковане майно. 

Щоб отримати консультацію зателефонуйте нам за номером телефону, що вказаний в верхній частині сайту.

Спадкові спори та шляхи їх вирішення.

В юридичній практиці часто зустрічаються випадки, коли спадкоємець за життя не оформив свої права на отримане у спадок майно. Тоді виникає кілька потенційних претендентів на володіння майном. Або третя особа хоче оскаржити заповіт. У таких випадках виникають спадкові спори. У ряді спірних випадків ваші інтереси буде представляти досвідчений юрист у спадкових спорах з практикою вирішення подібних питань більше 8 років.

Є в практиці випадки, коли учасників у спорі кілька, а майно розділити просто неможливо. Таких проблем виникає маса в Україні, де обов’язково знадобиться як мінімум — юридична консультація. Спадщина і спори, пов’язані з цим процесом передбачають використання послуг адвоката для представництва інтересів особи в суді.

Якщо у вас з’явилися складні питання, пов’язані зі спадщиною в Україні, не втрачайте можливості і часу і не намагайтеся вирішити проблеми самостійно. Вам знадобиться компетентний юрист по спадкових справах.

Прослухавши консультацію, вам необхідно слідувати всім рекомендаціям, які дає вам наш юрист. В такому випадку, проблема на третину, а то й на половину буде вирішена.

Вам надаються на різних етапах юридичні послуги адвоката. Спадкове майно, з нашою допомогою буде успішно передано вам. Якщо у вас виникли спадкові спори, то вам у вирішенні питань допоможе досвідчений адвокат по спадковим справам.

На сьогоднішній момент попит юридичних послуг у спадкових справах досить високий, оскільки більша частина громадян навіть не уявляють собі складність суперечок і навіть складність простого оформлення.

Юристи нашої компанії захищають ваші інтереси на будь-якому етапі, не залежно від підстави отримання спадкового майна:

 • за законом або заповітом;
 • при відсутності деяких документів;
 • при наявності кількох спадкоємців, в тому числі з правами подання та обов’язкових спадкоємців за заповітом;
 • пропуск строків на прийняття спадщини;
 • інших проблемних випадках.
 • Самі спадкові спори без обліку самого переоформлення можуть тривати до 6 місяців. Враховуючи складність процесу рекомендуємо звернутися за допомогою. Вам допоможе хороший адвокат. Спадок передбачає багатоступеневе розв’язання проблем. І вам буде потрібно наступний спектр послуг:
 • Юридична консультація з чіткими порадами та рекомендаціями;
 • Допомога при складанні заповітів і договорів про передачу майна у спадок;
 • Оскарження дій та бездіяльності з боку нотаріуса в суді з одночасним визнанням права власності на спадщину.
 • Отримання консультацій з питань отримання спадщини або продовження строку для прийняття спадщини.
 • Оскарження заповітів та визнання недійсним свідоцтв про право на спадщину.
 • Оскарження відмов від спадщини та одержання іншої юридичної допомоги.
 • Збір пакету документів, оформлення клопотань, складання інших паперів.
 • В судовому порядку встановлення родинних зв’язків з метою отримання прав на спадщину без заповіту.
 • Допомога в оформленні спадщини після пропущених строків.
 • Допомога в отриманні своєї частки у спадщини.
 • Допомога у вирішенні спорів між особами, які претендують на успадковане майно.
 • Підготовка угод про розподіл спадщини.
 • Допомога в реалізації переваги одних спадкоємців перед іншими при розподілі майна.
 • Консультування в рамках питань вжиття заходів збереження спадщини.
 • Представництво клієнтських інтересів при оформленні спадкового майна у нотаріуса, в державних структурах.
 • Правовий супровід рішень судів.

До останнього пункту можна віднести:

— відновлення строків прийняття спадщини;

— фактичне вирішення процесів прийняття спадщини;

— визнання прав власності на майно за заповітом або без заповіту;

— виділення частки в спадщині;

— накладення арешту на спадкове майно.

Економити на юридичних послугах ми не радимо, оскільки вам доведеться витратити час на вивчення законодавства, вникати в усі процедури вступу в правонаступництво. Ви обов’язково зіткнетеся з чергами в державних нотаріальних конторах. Доведеться збирати до купи всі папери. Самостійне вирішення питання веде до більших витрат, ніж звернення до юриста. Для цього вам потрібно спочатку зателефонувати …. або відправити повідомлення через форму подачі заявки.

Оставить заявку на звонок:

Карта проезда:

Добавить комментарий