Вы сейчас просматриваете Адвокат (Юрист) по Митним Справам в Києві

Адвокат (Юрист) по Митним Справам в Києві

При виникненні спорів з митницею у юридичної особи є вибір:

 1. або погодитися з рішенням митниці в збиток собі,
 2. або оскаржити рішення у встановленому законом порядку.

Впевненість у своїй правоті і грамотна юридична допомога допомагають учасникам ЗЕД домогтися свого навіть у складних і суперечливих ситуаціях.

Чим ризикує учасник ЗЕД, погоджуючись з рішенням митниці? 

Результатами такої згоди може бути:

 • Втрата грошей, псування товару, зниження вигоди від угод;
 • Неправомірне стягнення додаткових митних платежів;
 • Притягнення до адміністративної відповідальності.

Як уникнути цього і відстояти свої права? Оскаржити рішення митниці! За допомогою професійних юристів і надійної доказової бази ваші шанси на успіх — набагато вище, ніж ви можете уявити. Ми подбаємо про це.

Постарайтеся уникнути проблем, зверніться завчасно за правовою допомогою до митного адвоката.

В ході своєї зовнішньоекономічної діяльності юридичні особи стикаються з різними правовими проблемами, пов’язаними з рішеннями, діями (бездіяльністю) митних органів.

Дуже часто буває так, що до адвоката по митних спорах (далі — митний адвокат) звертаються на етапі, коли митний орган уже прийняв рішення, для оскарження якого фактично завтра закінчується строк. Митний адвокат та / або митний юрист в такому випадку змушений діяти в дуже обмежених часових рамках для того, щоб до закінчення строків підготувати та / або подати в суд необхідні документи. Дії в обмежених часових рамках також не сприяють всебічному і повному збиранню доказової бази.

Ми можемо запропонувати юридичну допомогу компаніям (учасникам ЗЕД), метою якої є запобігти несприятливим ситуаціям.

Для цього пропонуємо:

правовий аудит документів;

підготовка запитів до митних органів;

підготовка листів для отримання попередніх класифікаційних рішень;

підготовка юридичних висновків та ін.

Такі дії можуть в подальшому допомогти уникнути конфлікту з митними органами, а якщо спір все-таки виникне, у митного адвоката та / або митного юриста буде заздалегідь сформований алгоритм дій для найбільш ефективного вирішення можливої ситуації.

ДО ВАШИХ ПОСЛУГ АДВОКАТ ПО МИТНИХ СПРАВАХ І ЮРИСТ ПО МИТНОМУ ПРАВУ

Що ми пропонуємо?

На відміну від багатопрофільних адвокатських агентств, в роботі яких фігурує незначний відсоток митних спорів, ми спеціалізуємося саме на митних справах. Для нас це першорядна робота. Інтенсивна практика в даній галузі дозволила нам напрацювати великий досвід вирішення митних спорів різної складності.

Митні спори та суперечки — це наш профіль, і це — наша перевага!

Наш досвід дозволяє:

 1. Допомогти клієнту оцінити правомірність своїх претензій;
 2. Оцінити шанси на успіх в разі судової тяганини;
 3. Індивідуально підійти до кожного випадку;
 4. Знайти вихід зі складних і неоднозначних ситуацій;
 5. Вирішити спір в досудовому порядку;
 6. Успішно захистити інтереси клієнта в суді.

Детальне знайомство з законодавством і практикою в цій справі, ретельне вивчення документації клієнта і індивідуальний підхід дозволяють нам розробити оптимальний сценарій вирішення митного спору. Митний адвокат захистить ваші інтереси!

Найчастіше між учасниками ЗЕД та митницею виникають суперечки наступних видів:

Коригування митної вартості товару.

Як правило, існує комплект документів, цілком достатній для того, щоб клієнт відстояв свої порушені права в суді. Але багато компаній, не знаючи своїх прав і не звертаючись за допомогою до митного адвоката, погоджуються на КМВ всупереч своїм інтересам. Це тягне за собою збільшення суми митних платежів і, як наслідок, фінансові втрати.

Примусова класифікація товарів.

Цей вид спору — далеко не рідкість, і все ж оскарження рішень митних органів за цим типом конфлікту відбувається не завжди. В результаті може збільшуватися ставка мита і виникає небезпека порушення справи про адміністративне правопорушення проти імпортера.

Неприйняття митними органами рішення про випуск товарів у строки, обумовлені законом, або ж відмова у випуску товару.

Це тягне за собою погіршення якості товару, а також збільшення витрат учасника ЗЕД на його зберігання. Подібні дії митниці повинні бути неодмінно оскаржені до вищої інстанції або суду, і бажано за участю митного юриста. В іншому випадку шанси на благополучний результат справи можуть бути значно зменшені.

Більшість юридичних осіб має всі шанси виграти спір, але представники фірм не знають своїх прав і не поспішають наймати адвокатів, вважаючи за краще залишити все як є. Звернувшись до нас, ви зможете відстояти свої законні права, не допустити фінансових втрат і неправомірного притягнення до відповідальності.

Існують і інші, менш поширені, але від цього не менш важливі категорії митних спорів. Робота митного адвоката будується на ретельному вивченні ситуації, що виникла, а його мета — оптимальне вирішення конфлікту (спору) з мінімальними фінансовими втратами з боку клієнта.

Щоб ефективність Вашого звернення до адвоката по митних спорах була максимальною, слід:

 1. своєчасно звернутися за допомогою, тобто відразу після того, як стався конфлікт з митними органами;
 2. зібрати і надати митному адвокату повний пакет документів, що відносяться до спору.

З дозволу клієнта адвокатом можуть бути зроблені дії для вирішення спору в досудовому порядку через подачу скарги в вищестоящий митний орган.

Запорука ефективності правової допомоги митного адвоката — це цілеспрямований підхід, який базується на ретельному вивченні питання, обґрунтований існуючим законодавством і підкріплений правовою практикою. Тільки такий підхід повною мірою може забезпечити необхідний результат, спрямований на захист порушених прав клієнта.

Ми пропонуємо зв’язатися з адвокатом будь-яким зручним для вас способом, щоб отримати професійну консультацію по питанню, що вас цікавить.

МИТНИЙ ЮРИСТ. ЮРИСТ ПО МИТНИМ СПРАВАМ.

Чим митний юрист / юрист з митних справ може допомогти Вашому бізнесу?

Існує безліч фахівців з різних сфер, задіяних в процесах ЗЕД, будь то: митний представник або брокер, менеджер з логістики, імпорт менеджер і т.д. Кожен з них відповідає за свою ділянку роботи.

Однак, коли виникає питання, чому митний орган відкоригував митну вартість товарів або прийняв рішення про зміну коду, необхідний юридичний підхід до справи. Митниця апелює до закону і в суперечці з нею не обійтися без юриста з митного законодавства.

Багаторічна практика показала, що для ефективної організації ЗЕД в будь-якій компанії, в тому числі для мінімізації митних ризиків, — всі ЗЕД процеси повинен заздалегідь перевіряти митний юрист / юрист з митних справ. В такому випадку Вам не тільки не доведеться марно витрачати час на виявлення винних, які допустили помилку в своїй роботі, — Ви за допомогою митного юриста зможете оцінити можливі ризики у справі, виробити оптимальну стратегію для подальших дій.

Особливо важлива завчасна участь митного юриста на стадії до декларування товарів. Адже в момент декларування товару зазвичай вже пізно виправляти можливі помилки в документах. Іншими словами, проблеми на митниці закладаються набагато раніше декларування, найчастіше ще на стадії укладення контракту з постачальником.

Незамінний митний юрист також для відстеження змін митного законодавства і судової практики. У наш динамічний час нормативні акти змінюються досить часто, що може спричинити нестабільність митної та судової практики. 

МИТНИЙ АДВОКАТ В КИЄВІ

З огляду на зростання інтересу бізнесу до даного регіону, ми хотіли б розповісти більше про нашу роботу тут з надання послуг митного адвоката.

У Києві і області діє кілька регіональних митниць. Досить великий потік товарів проходить митне оформлення в Київській міській митниці ДФС ГУДФС У м. Києві, менші обсяги на інших митницях. Вибір митниці звичайно за учасником ЗЕД. Критерії найрізноманітніші, це і інтенсивність вантажопотоку, і зручність розташування митних постів, і обраний вид транспорту.

Однак незалежно від обраної митниці декларант може зіткнутися з такими загальними для всіх проблемами як коригування митної вартості, примусова зміна коду митними органами, притягненням до адміністративної відповідальності за страховими випадками та іншими проблемами.

Для митного адвоката (митного юриста) в Києві це звичайні ситуації і їх рішення є безпосередньо сферою нашої професійної діяльності. Митний адвокат в Ваших спорах з митницями Києва не тільки грамотно сформулює правову позицію, а й мінімізує витрати компанії, виключить неефективні дії для захисту інтересів клієнта.

Слід звернути увагу на досить демократичні ціни за послуги митного адвоката (митного юриста) в Києві і можливість представляти інтереси додатково в Київській області, що буває зручно, оскільки регіони тісно пов’язані економічно.

Беручи зобов’язання щодо захисту інтересів клієнта, митний адвокат завжди націлений тільки на позитивний результат і готовий боротися в будь-яких, самих складних ситуаціях. Тому митний адвокат підтримає і захистить інтереси клієнта не тільки в митних органах, а й у судових інстанціях всіх рівнів, аж до Верховного суду.

ЧИ ВАРТО СУДИТИСЯ?

Нерідко компанії відмовляються від подачі позову до суду для перевірки обґрунтованості рішення, прийнятого митними органами, покладаючись на свій професіоналізм, і, найчастіше, марно. Як показує практика адвоката по митних спорах, пакету документів по митному декларуванню товарів зазвичай буває досить для захисту свого порушеного права в «митному спорі». Чому ж відмовляються подавати позов? Можливо причини в наступному:

 • судова тяжба — це довго і клопітно;
 • немає необхідних знань і достатнього досвіду для захисту порушених прав, навіть якщо імпортер впевнений у власній правоті;
 • немає впевненості в благополучному вирішенні справи.

МИТНІ СПОРИ ЗА УЧАСТЮ СПЕЦІАЛІСТА

Звернення до митного юриста дозволяє не тільки на професійному рівні оцінити правомірність рішення, прийнятого митним органом, а й спрогнозувати результат справи в разі розгляду митного спору в суді. Якщо, на думку юриста, існує можливість врегулювання конфлікту в досудовому порядку через звернення до вищих митні інстанції, вона також буде запропонована клієнту для реалізації. Документальне забезпечення для розв’язання митних спорів, в разі звернення до адвоката, останній може взяти на себе.

Добавить комментарий