Адвокат (Юрист) по ДТП в Києві

Ціни на послуги:

1. Консультація юриста по ДТП — 400 грн

— аналіз проблеми;

— відповіді на запитання;

— складання покрокового алгоритму дій для максимально вигідного вирішення ситуації

 по телефону 300 грн.

— стисла консультація по телефону – безкоштовно.

2. Виїзд адвоката на місце ДТП — 1 500 грн.

3. Оскарження штрафів поліції — 2 000 грн.

4. Відшкодування шкоди після ДТП – від 5 000 грн.

5. Спори зі страховими компаніями – від 5000 грн.

Навіщо потрібен адвокат і юрист по ДТП Київ, якщо можливо не потрапляти в ДТП?

Практично всі інструктори у всіх автошколах люблять повторювати одну і ту ж фразу: «або ти, або тебе», маючи на увазі, що навіть самому досвідченому і обережного водієві рідко протягом життя вдається повністю уникнути зіткнень. Завжди обов’язково знайдеться хтось інший, хто зуміє виявитися не в той час і не в тому місці і умудриться якщо не врізатися, то подряпати. Але навіть якщо машина простоює десь у відокремленому місці, де ніхто не їздить — і тут є ризик: може впасти дерево, обвалитися бурулька або випасти з вікна телевізор (між іншим, це реальний факт).

Тому, перед тим, як вперше сідати за кермо, беззастережно слід обзавестися номером юриста по ДТП, щоб він завжди був під рукою. У стресовій ситуації дуже складно вчасно зорієнтуватися. Тому якщо з вашим авто станеться щось екстраординарне, у вас може не бути достатньої кількості часу на пошук адвоката.

Що робити, якщо аварія сталася?

На жаль, повернути час назад і уникнути зіткнення неможливо, але ось вплинути на подальший розвиток подій і уникнути негативних наслідків — цілком. Перш за все, слід негайно зупинити свій автомобіль, навіть якщо він займе все три смуги, і ні в якому разі не погоджуватися його переставити. Після цього, слід негайно викликати адвоката по ДТП.

Поки ваш захисник не приїхав, слід уникати будь-яких коментарів: все, що ви скажете, може бути записано на диктофон третіми особами і використано проти вас. Тому після виклику юриста по ДТП має сенс просто залишатися в салоні авто і спробувати розслабитися.

Чого не потрібно робити при аварії? Поради адвоката по ДТП.

Однозначно ні в якому разі не слід погоджуватися на вирішення питання «на місці» без виклику поліції і страхової. Навіть коли вам здається, що винні ви, насправді це може бути не так.

Незважаючи на те, що практично всі автовласники вже обзавелися відеореєстраторами, і автомобільним аферистам стало значно складніше організовувати автопідстави, кількість таких випадків не поменшало. Шахраї постійно розробляють нові схеми, щоб переконати довірливих автоаматорів розлучитися з грошима. У розігруваному виставі можуть брати участь і мами з колясками, і «афганці», і інфарктні бабульки, і бідні дівчата, що розбили «через вас» ноутбук, куплений на останні гроші. І звичайно ж, казна-звідки взялися свідки, в один голос підтверджують, що ви мчали по зустрічній на швидкості 180 км / год на червоний (хоча односторонный рух, ваше авто навряд чи розганяється до 100 кілометрів, а світлофорів немає і в помині).

Приймаючи пропозицію іншого участника відмовитися від фіксації ДТП, ви ризикуєте не тільки втратити компенсації за шкоду, але й понести адміністративну або навіть кримінальну відповідальність. Таким чином, слід запам’ятати одне просте правило: спочатку дзвінок адвокату по ДТП — і лише потім все інше.

Чим може допомогти юрист по ДТП?

Перш за все, надати вам моральну підтримку, вивести зі стану стресу.

Проконсультує щодо реального стану речей і пояснить, як слід поводитися, що говорити і які дії зробити.

Він здійснить контроль складання поліцією протоколу та схеми ДТП. Це дуже важливий момент, оскільки саме ці документи згодом стануть на чолі всієї справи, і будь-які неточності можуть вплинути на його результат.

Проведе при необхідності власне розслідування: збере додаткові свідчення, замовить необхідні експертизи і збере інші дані. Все це допоможе якщо і не визнати вас абсолютно невинним, то, по крайній мірі, істотно знизити ваші витрати.

Займеться стягненням шкоди за страховий випадок. Не секрет, що швидко і красиво виплати здійснюються тільки в рекламі: на практиці їх іноді доводиться добувати мало не «вогнем і мечем».Адже в штаті страхових компаній теж працюють авто адвокати, завдання яких мінімізувати витрати компанії. Тобто знайти способи відмовити клієнту у виплатах. Тому без допомоги юриста по ДТП автовласникові тут обійтися особливо важко.0

Проведе підготовку до судового розгляду, складе всі необхідні процесуальні документи; при необхідності здійснить адвокатські запити, оскаржить протоколи, свідчення і т.д.

Підготує вас до судового засідання (якщо ви будете в ньому брати участь) або ж прийме в ньому участь замість вас.

Візьме участь на стадії виконання рішення суду. Ті, хто вже стикався з судовою системою, добре знають, що одна справа домогтися рішення суду на свою користь і зовсім інше реально отримати належне. Співробітники виконавчих служб — люди, що працюють за фіксовану зарплату, розмір якої ніяк не залежить від того, добре чи погано вони виконують свої обов’язки (і виконують їх взагалі). Крім того, розмір їх заробітної плати рідко відрізняється від мінімальної, а яка зарплата — такі і результати. Тому для взаємодії з подібними державними структурами теж стане в нагоді допомога адвоката по ДТП.

В принципі, в рекламних цілях можна було довести цей список причин до 10. Але ми не бачимо в цьому необхідності. Як би там не було, основна мета адвоката по ДТП — захистити інтереси клієнта: в разі, якщо винен клієнт — максимально знизити його витрати, якщо ж не винен — домогтися для нього якомога більшої компенсації матеріального і морально шкоди.

Чому кількість ДТП збільшується щороку в Києві?

З кожним роком кількість автотранспорту на дорогах стрімко зростає, і пропорційно зростає кількість ДТП. Потрапити в аварійну ситуацію або стати учасником ДТП може стати кожен, в тому числі і найдосвідченіший водій з великим стажем водіння. Якщо Ви стали учасником дорожньо-транспортної пригоди і вважаєте себе невинним, варто відразу ж звернутися до адвоката у справах ДТП. У суперечках із страховими, в справах при відшкодуванні збитку з винуватця ДТП і повернення прав, час — це вирішальний фактор. І чим швидше Ви звернетеся до Автоюриста, тим ефективніше буде допомога.

Не варто зволікати, правильна підготовка всіх матеріалів при ДТП — запорука успіху адміністративної справи. А це в свою чергу запорука успіху в цивільній справі про відшкодування збитків. Юрист буде курувати Вас, або сам зробить все, щоб заощадити Ваш час. Наші фахівці виробляють чітку юридичну стратегію при веденні кожного з видів справ.

 Найефективніша допомогу з юридичного боку в разі ДТП — це особистий адвокат по ДТП.

Які бувають ДТП.

Обгін — одна з причин ДТП.

Більшість адвокатів по ДТП вважають, що «обгін», коли 2 і більше автомобілів одночасно починають робити обгін, дуже небезпечний. Особливо в тому випадку, коли перший транспортний засіб має великі габарити, через що він закриває кут огляду. Ми рекомендуємо не здійснювати обгони в кінці підйому, на поворотах і при обмеженій оглядовості.

Як проїжджати пішохідні переходи?

Адвокат по ДТП звертає увагу на те, що неправильний об’їзд пішохода при закінченні ним переходу дороги може стати причиною серйозних наслідків. Також до виникнення ДТП може привести випередження транспортного засобу (ТЗ), яке зупинилося або сповільнило рух. Часто пішоходи здійснюють перехід дороги в невстановлених місцях, наприклад, біля зупинок ТЗ, магазинів і кіосків.

Початок руху, повороти.

При виїзді і в’їзді в повороти також можливі небезпечні ситуації, які пов’язані з невмінням правильно визначати безпечний інтервал і обмеженим кутом огляду. 

Адвокат по ДТП надає послуги за наступними напрямками:

Виїзд на місце події для збору інформації та підготовки документів.

Адвокат по ДТП консультує учасника дорожньо-транспортної пригоди.

Допомога в складанні європротоколу.

Адвокат по ДТП здійснює представництво учасників події в суді першої інстанції.

Також наше адвокатське бюро здійснює і інший перелік послуг, який викладено нижче.

Адвокат по ДТП, перелік послуг:

Кваліфікований адвокат (ДТП) в Києві надає такі послуги:

Надає юридичні консультації, пов’язані з дорожньо-транспортними пригодами.

Стягнення страхового відшкодування після ДТП.

Стягнення моральної та матеріальної шкоди.

Адвокат по ДТП здійснить оскарження протоколів ДАІ.

Ознайомлення з основними матеріалами дорожньо-транспортної пригоди.

Призначає експертизи: авто-технічну, товарознавчу та інші у справі, що сталося в результаті ДТП.

Веде кримінальну справу.

Адвокат (ДТП) в Києві може представити ваші інтереси в суді, державних установах та правоохоронних органах.

Підготовить заперечення на позовну заяву, адвокатський запит і позовну заяву.

Бере участь в суді при розгляді кримінальної справи.

Види ДТП.

Всі дорожньо-транспортні пригоди класифікуються на такі види:

Перекидання транспортного засобу;

Наїзд на перешкоду;

Випадіння пасажира;

Зіткнення;

Наїзд на пішохода;

Наїзд на гужовий транспорт;

Наїзд на велосипедиста;

Наїзд на тварину.

При всіх видах ДТП адвокат готовий надати кваліфіковану допомогу.

Чому відбуваються дорожньо-транспортні пригоди?

Причинами ДТП адвокат вважає:

Несправності автомобіля. Дефекти гальмівної системи, приладів освітлення, рульового управління, ходової частини та інші неполадки можуть привести до виникнення дорожньо-транспортної пригоди.

Звуження проїзної частини і відсутність знаків в потрібних місцях. До цієї групи причин можна також віднести захаращення дороги будівельними матеріалами.

Несприятливі дорожні умови. Це може бути нерівне або слизьке покриття, поганий стан узбіч, відсутність огороджень і тротуарів.

Вина водіїв. Наприклад, це може бути водіння автомобіля в нетверезому стані, перевищення швидкості руху, порушення правил дорожнього руху, виїзд на зустрічну смугу.

Яка б не була причина ДТП, адвокат допоможе вирішити ситуацію з найменшими фінансовими витратами.

Адвокат по ДТП - чому варто звертатися до професіоналів?

Допомога адвоката по ДТП просто необхідна в разі, якщо ви стали учасником дорожньо-транспортної пригоди. Адже учасник ДТП може постраждати не тільки від некваліфікованих дій співробітників патрульної поліції. В останні роки почастішали випадки відмови у страховій виплаті. Як показує практика, уникнути проблем, пов’язаних з ДТП або мінімізувати їх, можна, звернувшись до послуг адвоката, який спеціалізується саме в питаннях ДТП. Поле діяльності такого адвоката широке. Він має право оскаржити незаконні дії інспекторів патрульної поліції, допоможе в організації незалежної технічної експертизи (або проведення додаткової), захистить інтереси клієнта в страховій компанії і надасть інші послуги.

Пошкодження транспортних засобів, травми людей або навіть загибель людини в ДТП — від цього не застрахований жоден автомобіліст. Складні випадки при дорожньо-транспортних подіях – це наша адвокатська спеціалізація як досвідчених адвокатів по ДТП в Києві.

Як ми допомагаємо своїм довірителям в складних ДТП?

Представляємо інтереси наших клієнтів в органах патрульної поліції (на етапі слідства можливі численні порушення, які можуть істотно вплинути на результат справи).

Постійна співпраця з незалежними експертами (вчасно проведена експертиза, показання експерта часом є істотним доказом Вашої правоти).

Представництво в суді (розгляд справи в суді вимагає скрупульозного підходу і пошуку нестандартних рішень від адвоката по ДТП в Києві).

Робота зі страховими компаніями (безліч страхових компаній відмовляють у виплатах. Ми знаємо, як змусити їх платити).

5/5

Другие статьи и услуги адвокатов нашей компании:

Адвокат по ДТП

Что делать, если вы попали в ДТП. Какую помощь и услуги вам может оказать адвокат по ДТП. Почему важно обращаться к адвокату на раннем этапе.

Консультация юриста по ДТП

Квалифицированная консультация адвоката по ДТП необходима сразу после происшествия, независимо виновник вы или потерпевший в аварии.

Оставить заявку на звонок:

[wpforms id="210"]

Карта проезда:

Добавить комментарий