Вы сейчас просматриваете Адміністративні спори

Адміністративні спори

Ціни на юридичні послуги в адміністративних спорах.

Юридична консультація в адміністративному спорі – 500 грн.
Комплексний супровід справи в суді першої інстанції – від 5000 грн.
Написання пояснень в суд – від 2000 грн.
Написання апеляційної скарги в адмін. суд від 2500 грн.

"Адміністративні спори".

У яких випадках вам може знадобитися допомога адвоката або юриста по адміністративних спорах?

Зазвичай по адміністративному напрямку до нас звертаються люди в двох випадках. Якщо потрібно відмінити який-небудь акт органів державного управління або якщо потрібно оскаржити постанову про притягнення особи до адміністративної відповідальності. У першому випадку найчастіше за допомогою адміністративного адвоката звертаються, якщо потрібно скасувати акти чи рішення органів державної адміністрації (наприклад, про виділення земельної ділянки), або оскаржити дії чи бездіяльність державного реєстратора щодо реєстрації права власності (чи іншого права) на нерухоме майно. У другому випадку, це оскарження в суді і вищестоящих інстанціях протоколів і постанов органів, уповноважених на розгляд справ про притягнення фізичних і юридичних осіб до адміністративної відповідальності. Зазвичай, це оскарження різного роду штрафів патрульної поліції, і протоколів, складених за підозрою в п’янці за кермом.

В яких випадках послуги адвоката в адміністративних спорах доцільні.

У випадках з оскарженням і скасуванням рішень органів державної влади, все залежить від вартості майна, яке є каменем спотикання, місця його знаходження, або від того, що ви отримаєте в разі успішного розгляду вашої судової справи. У такій категорії справ, залучення адвоката найчастіше є рентабельним, а витрачені на юридичні послуги кошти, зазвичай окупають себе. У випадку з оскарженням штрафів за адміністративні правопорушення, залучення адвоката або юриста виправдовує себе тільки у випадку судового оскарження протоколу, складеного за водіння автомобіля в нетверезому вигляді. Тут само собою зрозуміло, що без правової підтримки ви на першому ж судовому засіданні перетворитеся на «безправного» пішохода з терміном позбавлення прав мінімум на 1 рік. Після року позбавлення вам потрібно буде повторно здавати теоретичний іспит по водінню у ТСЦ свого міста, для отримання прав. Наймаючи адвоката, більшість людей прекрасно розуміє, що всі їхні клопоти коштують значно дорожче, ніж вартість послуг адвоката. 

У цьому випадку послуги адвоката в адміністративних справах є доцільними і рентабельними. 

Але є ситуації, коли нам дзвонять клієнти з проханням оскаржити штрафи за неправильну парковку, штрафи за проїзд на червоне світло тощо. Нам доводиться пояснювати клієнтам, що ми з радістю допоможемо, але для того, щоб оскаржити штраф на 255 гривень клієнту треба заплатити за наші послуги 2500 грн. Тут доцільність адвокатських послуг під великим питанням. А парадокс полягає в тому, що навіть якщо ви на всі 100% праві, вам дешевше погодиться зі своєю провиною, а ніж доводити свою правоту. 

Що робити якщо ви самостійно пішли на адміністративний суд і його програли?

Не турбуйтеся, в силу низької юридичної грамотності звичайній людині виграти адміністративний спір досить важко. Та й судді зазвичай не хочуть слухати людину, яка прийшла до суду без адвоката. Отже, якщо ви програли суд, завжди можна подати апеляцію. Тільки сильно не затягуйте з термінами звернення за юридичною допомогою, оскільки терміни оскарження в адміністративному процесі досить короткі.

Список наших послуг в адміністративних справах:

 • Консультації по адміністративним спорам (справам).
 • Участь, в якості захисника, в судових засіданнях, щодо притягнення особи до адміністративної відповідальності.
 • Представництво інтересів клієнта в державних органах, уповноважених на складання постанов про притягнення до адміністративної відповідальності.
 • Оскарження постанов про притягнення до адміністративної відповідальності у вищестоящі інстанції, або до суду.
 • Написання процесуальних документів в адміністративному процесі, позовів, заяв, клопотань.
 • Встановлення всіх обставин адміністративного правопорушення, пошук доказів, проведення експертиз (у тому числі і автотехнічних) тощо.
 • Митні спори, стягнення з державного бюджету України переплати за розмитнення автомобілів і іншого товару.
 • Оскарження відмови органів влади доступу до публічної інформації.
 • Спори з державними реєстраторами щодо реєстрації прав та обтяжень на нерухоме майно та земельні ділянки.
 • Адміністративні спори з фондом гарантування вкладів фізичних осіб.
 • Спори в сфері примусового відчуження та вилучення майна для потреб держави.
 • Спори у сфері звільнення, призначення на посаду в органах влади і місцевого самоврядування.
 • Оскарження дій державного виконавця, скасування арештів та виконавчого провадження.
 • Податкові спори, оскарження податкових повідомлень, відмови в реєстрації податкових накладних та дій органів фіскальної служби. 

Стандартна послідовність дій при виникненні адміністративного спору.

 1. Оскарження дій або бездіяльності органу влади до вищестоящого керівництва шляхом написання відповідної скарги від імені клієнта або адвоката.
 2. Подача відповідної скарги до суду з вимогою скасувати рішення органу влади (наприклад, постанову поліції) або зобов’язати орган влади виконати певні дії.
 3. Апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції в разі незадоволення судом скарги адвоката.
Ми допоможемо відновити справедливість у правовідносинах з державними органами, скасувати через суд незаконні акти, рішення, постанови і протоколи.

Захистимо ваші інтереси в судових інстанціях, змусимо посадові особи належним чином виконувати свої обов’язки.

Багато хто не вірить в ефективність послуг по адміністративним спорам, вважаючи, що проти держави марно воювати.

Ми доведемо вам зворотне. Після отримання рішення суду на вашу користь, ви зрозумієте, що відновити справедливість в Україні через суд абсолютно реально.

Юристи нашої компанії допоможуть вам в цій нелегкій справі. Телефонуйте нам вже зараз за телефонами у верхній частині сайту.

Оставить заявку на звонок:

Карта проезда:

Добавить комментарий